Kafito.com

Artykuły prasowe

NOWOCZESNA CEBULKA  – OPTYMALNE ROZWIĄZANIE NA JESIEŃ I ZIMĘ OD MARKI ROYAL ROBBINS

NOWOCZESNA CEBULKA – OPTYMALNE ROZWIĄZANIE NA JESIEŃ I ZIMĘ OD MARKI ROYAL ROBBINS

2022-11-17

Kieszonkowa seria VentureLayer to zintegrowany system na cebulkę na każdą pogodę, na który składają się trzy warstwy odzieży. Wszystkie ubrania są starannie zaprojektowane. Główną zaletą tej serii jest możliwość łatwego jej złożenia i spakowania do zaprojektowanej w tym celu specjalnej kieszonki.

więcej »

Szklarska Poręba – polski Eden dla sportowców

2022-11-16

Szklarska Poręba określana jest coraz częściej jako raj dla miłośników sportu i rekreacji. To idealne miejsce dla biegaczy oraz narciarzy biegowych. Swoją wyjątkowość zawdzięcza panującemu tam mikroklimatowi zbliżonemu do warunków alpejskich. Co sprawia, że sportowcy tak chętnie odwiedzają te rejony

więcej »
#SEEDIABETES - PODZIEL SIĘ HISTORIĄ SWOJEJ CUKRZYCY

#SEEDIABETES - PODZIEL SIĘ HISTORIĄ SWOJEJ CUKRZYCY

2022-11-16

Firma Dexcom w listopadzie zaprasza społeczność diabetyków do udziału w akcji #SEEDIABETES i podzielenia się historią swojej choroby poprzez personalizowane plastry na sensor systemu ciągłego monitorowania glikemii (CGM-rt) Dexcom G6

więcej »
Co wiesz o etykiecie SPA?

Co wiesz o etykiecie SPA?

2022-11-16

Planując relaks w SPA, warto zapoznać się z zasadami, jakie w nim obowiązują, aby ten czas był w 100% przyjemny. Każdy hotel ma swoją etykietę SPA, ale ogólne normy zachowania są podobne – mówią eksperci od dobrostanu z Biowitalnego SPA hotelu Manor House.

więcej »
Stres oksydacyjny – choroba cywilizacyjna XXI wieku

Stres oksydacyjny – choroba cywilizacyjna XXI wieku

2022-11-15

Niezdrowy styl życia dzisiejszych społeczeństw przyczynił się do tego, że dziś stres oksydacyjny staje się chorobą cywilizacyjną. Pierwszymi objawami jest złe samopoczucie i ogólne zmęczenie, dlatego niestety często jego symptomy są bagatelizowane.

więcej »

Więcej drzew dla przedszkolaków

2022-11-15

Wrocławskie przedszkole nr 82 przy ul. ks. Bonczyka 52 stało się jeszcze bardziej zielone – połączone siły przedszkolaków i wolontariuszy z firmy deweloperskiej Develia posadziły na terenie placówki kilkadziesiąt drzew i krzewów.

więcej »
Grupa Modne Zakupy podsumowuje III kwartał

Grupa Modne Zakupy podsumowuje III kwartał

2022-11-15

Grupa Modne Zakupy S.A. (“GMZ”), jeden z liderów polskiego rynku odzieżowego e-commerce, podsumowuje wyniki po III kwartale. W tym okresie spółka zmniejszyła stratę netto o 67,3 proc. do kwoty – 747 tys. zł. Równocześnie zmalały koszty działalności operacyjnej o 43,1 proc. i wyniosły 747 tys. zł.

więcej »
Zostań mistrzem prezentów z Avon  i podaruj dziecku prezent, który sprawi mu radość

Zostań mistrzem prezentów z Avon i podaruj dziecku prezent, który sprawi mu radość

2022-11-15

Mimo że wybór prezentów dla najmłodszych jest ogromy, to upominki dla nich nierzadko bywają kłopotliwe. W Avon znajdziesz wyjątkową ofertę pomysłów na gotowe gwiazdkowe prezenty zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Możesz mieć pewność, że będą trafione!

więcej »

Zostań mistrzem prezentów z Avon

2022-11-15

Co roku, w listopadzie pojawia się to samo pytanie – czym obdarować najbliższych z okazji nadchodzących świąt?

więcej »

Inspiracja Dark w wiosennej kolekcji Mariusza Przybylskiego „Night rider”

2022-11-14

Luksusowa moda i wykwintność smaków zawsze szły ze sobą w parze. Dlatego w najnowszej kolekcji Mariusza Przybylskiego, polskiego projektanta mody „Night Rider” na wiosnę 2023 nie zabrakło sensualności i eleganckiej estetyki zaczerpniętej z Carlo Rossi Dark.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Wózek dla niemowlaka – czym kierować się przy wyborze?
Wybór pierwszego wózka to poważna decyzja, od której zależy wygoda i bezpieczeństwo dziecka, a także komfort rodziców podczas użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele typów i modeli, a wybór tego jedynego, może okazać się nie lada wyzwaniem. Jak więc wybrać odpowiedni wózek i czego w nim szukać?

Czekolada i wino dobre na serce? Mity żywieniowe Polaków w badaniu Huawei
Jak o nasze serce zadbać? Z pomocą przychodzi badanie Huawei CBG Poland*, pokazujące nasze błędne przekonania na temat związku tego, co jemy, z tym, jak działa nasz układ krążenia.

ŻYCIE W CYKLU ŻYCIE W CYKLU
Lubisz składniki aktywne w kosmetykach? Świetnie! Jednak zbyt intensywne produkty, zamiast upiększać i dbać o zdrowie skóry – mogą spowodować stany zapalne i podrażnienia.

więcej »