Boiron wystartował z promocją Sedatifu


Boiron wystartował z promocją Sedatifu
2023-04-05
Wczoraj wystartowała kampania reklamowa produktu Sedatif, będącego w portfolio Boiron, producenta środków homeopatycznych. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group).

Sedatif to kompleksowy lek działający wspomagająco w stanach nadmiernej pobudliwości nerwowej, nadmiernej nerwowości spowodowanej codziennymi stresami, drażliwości, objawach nerwicy wegetatywnej, zaburzeniach snu.

Z początkiem kwietnia rozpoczęła się kampania promująca produkt, która ma przede wszystkim charakter świadomościowy. Zaplanowane działania kładą nacisk komunikacyjny na przekazanie głównych benefitów marki, ich celem jest również zaangażowanie użytkowników z grupy docelowej. W kampanii, która potrwa do końca czerwca, zostały wykorzystane 30 sekundowe spoty video oraz niestandardowe, wizerunkowe fomaty tj. rich media. Dodatkowo kampania wspierana jest emisją display optymalizowaną pod generowanie ruchu na stronę.

Za markę Sedatif w Boiron odpowiada Justyna Zawadowska, Product Manager oraz Monika Herynowska, Kierownik Działu Marketingu. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Arena Media, za koncept kreatywny odpowiada Boiron.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl