Kafito.com

Artykuły prasowe

Polskie influencerki plus size projektują dla SHEIN

2022-06-13

Marka SHEIN pojęła współpracę z polskimi influencerkami plus size, aby wspólnie zachęcać Polki do pielęgnowania pozytywnej relacji z własnym ciałem oraz ubraniami. Autorkami kolekcji są Agata Wiśniewska, Joanna Cesarz oraz Zuzanna Zakrzewska.

więcej »

Festiwalowa kolekcja marki answear.LAB „Be Brave”

2022-06-13

„Bądź na tyle odważna, aby używać swojego głosu, nie bądź echem czyjejś opinii”– przekonuje marka answear.LAB w nowej kampanii towarzyszącej kolekcji „Be Brave”. Inaugurująca festiwalowy sezon kapsuła jest inspirowana silnymi i odważnymi kobietami znanymi ze świata popkultury i sztuki.

więcej »

Nowy przewodniczący Rady Głównej Instytutów Badawczych

2022-06-13

W dniu 6 czerwca w Warszawie obradowało forum sprawozdawczo-wyborcze delegatów 91 instytutów naukowych.

więcej »
Coccodrillo otwiera 12 salonów sezonowych w nadmorskich miejscowościach

Coccodrillo otwiera 12 salonów sezonowych w nadmorskich miejscowościach

2022-06-13

Wzorem lat poprzednich, Coccodrillo poszerza dostępność swoich produktów na czas wakacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, marka otwiera 12 salonów sezonowych w turystycznych miejscowościach nad morzem.

więcej »

SofWave – bezoperacyjny lifting, który wykonamy w przerwie na lunch

2022-06-10

W Polsce możliwe jest już przeprowadzanie zabiegów medycyny estetycznej z użyciem SofWave – technologii, która wykorzystuje ultradźwięki do stymulowania wzrostu kolagenu, co pozwala bezpiecznie, nieinwazyjnie i szybko redukować zmarszczki i wiotkość skóry.

więcej »

Kultowa konturówka Avon lepsza niż kiedykolwiek

2022-06-08

Myślałaś, że Twoja ulubiona kredka nie może być już lepsza? A jednak może! Kultowa konturówka Glimmerstick od marki Avon dostępna jest w nowej. Teraz stworzysz supermodne kreski i jeszcze bardziej efektowny makijaż oka, który utrzyma się przez cały dzień.

więcej »

Ponad 30% Polek sądzi, że jest bardziej narażona na porażkę w biznesie niż mężczyźni

2022-06-08

„Zbyt uczuciowa”, „słaba”, „baby boss” – z takimi określeniami wciąż spotykają się kobiety działające w biznesie. Marka Avon, od 30 lat w Polsce wspiera kobiety oraz zmienia ich wizerunek, pokazując, że są przedsiębiorcze, niezależne finansowo i stawiają na rozwój.

więcej »
Być pełnosprawnym w swojej niepełnosprawności - Historia małego Krzysia

Być pełnosprawnym w swojej niepełnosprawności - Historia małego Krzysia

2022-06-08

To Krzyś, mały Rycerz, który każdego dnia dzielnie walczy o sprawność dla siebie i o uśmiech na twarzach rodziców. Urodził się w 34. tygodniu ciąży. Od razu stwierdzono u niego ciężką zamartwicę oraz wylew dokomorowy drugiego stopnia.

więcej »
Skuteczne sposoby na walkę z insektami

Skuteczne sposoby na walkę z insektami

2022-06-08

Komary, kleszcze i wszelkiej maści owady potrafią skutecznie zepsuć spływ kajakiem, wspinanie w skałach, a nawet zwyczajny wieczorny spacer z naszym pupilem. Jak wycisnąć z wakacji jak najwięcej, ale przy tym nie dać się wycisnąć? Oto kilka sprawdzonych sposobów.

więcej »
Uzdrawiająca energia dźwięków mis i kamertonów w wodzie

Uzdrawiająca energia dźwięków mis i kamertonów w wodzie

2022-06-07

Kojące dźwięki mis kryształowych i tybetańskich, lecznicze wibracje kamertonów, niosące harmonię mantry, a ich siła wzmocniona przez energię wody. Takie doznania tylko podczas nocnych koncertów na misy tybetańskie i kryształowe oraz kamertony z mantrowaniem w basenie Manor House SPA.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Podkreśl swój styl i postaw na sukienki! Podkreśl swój styl i postaw na sukienki!
Styliści zgodnie potwierdzają, że sukienki sprawiają, że kobiety czują się w nich wyjątkowo. Jest to ta część naszej garderoby, którą zdecydowanie nie możemy pominąć w sezonie letnim. Różnorodność fasonów, kolorów i wzorów zachęca do tego, aby za ich pomocą eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

STYLOWE LATO STYLOWE LATO
URLOP TO DOSKONAŁY CZAS NA ZABAWĘ STYLEM. TO TEŻ NAJLEPSZY MOMENT, BY PORZUCIĆ BIUROWY DRESS CODE LUB DOMOWY OUTFIT PODCZAS HOME OFFICE NA RZECZ BARDZIEJ ODWAŻNYCH STYLIZACJI, WPROWADZENIE WIĘCEJ KOLORU. PRZY PAKOWANIU WALIZKI POSTAW TEŻ NA WYGODĘ KOMPONOWANIA WAKACYJNYCH LOOKÓW.

Nowe Prezydium Rady Głównej Instytutów Badawczych
W dniu 6 czerwca 2022 r. w Warszawie obradowało forum sprawozdawczo-wyborcze delegatów 91 instytutów naukowych.

więcej »