Kafito.com

Artykuły prasowe

„Loteria mlekiem płynąca” OSM Piątnica

„Loteria mlekiem płynąca” OSM Piątnica

2021-09-06

OSM Piątnica zaprasza do wspólnej zabawy! W dniach od 1 września do 31 października br. trwać będzie „Loteria mlekiem płynąca", w której do wygrania są natychmiastowe nagrody pieniężne, a w finale aż 3 samochody osobowe Toyota Yaris. Łączna pula nagród w loterii wynosi blisko 240 tysięcy złotych!

więcej »

„Dorosłe życie & Duchenne”

2021-09-03

Światowy Dzień Świadomości Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a 2021

więcej »
Cykl dokumentalny „Quo vadis, Afganistan?” w ARTE.tv

Cykl dokumentalny „Quo vadis, Afganistan?” w ARTE.tv

2021-09-03

Jak wygląda teraz życie w Kabulu i na prowincji? Twórcy filmowi towarzyszą Afgańczykom w desperackiej ucieczce z kraju, a tym, którzy zostają - w ich obecnym, codziennym życiu. Filmy dokumentalne i reportaże w cyklu „Quo vadis, Afganistan?” można obejrzeć za darmo na platformie VOD ARTE.tv.

więcej »
Nowe filmowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher i Cecelii Ahern w Romance TV

Nowe filmowe ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher i Cecelii Ahern w Romance TV

2021-09-03

Od miłości do zdrady i nienawiści, od wielkiej radości do ogromnego smutku, od szczerej przy-jaźni po skrzętnie skrywane tajemnice – stacja Romance TV we wrześniu zaprasza na pełne emocji premierowe odcinki nowych ekranizacji bestsellerowych popularnych pisarek: Rosa-munde Pilcher i Cecelii Ahern.

więcej »
Edukacja przyszłości -  model trzech języków: polski - angielski - chiński

Edukacja przyszłości - model trzech języków: polski - angielski - chiński

2021-09-03

Ponad 1,3 miliarda osób mówi po chińsku, a Chiny stają się potęgą, z którą zagraniczne firmy robią biznes. Dlatego w Polsce coraz więcej osób uczy się języka chińskiego, a placówki edukacyjne już oferują trójjęzyczny model nauczania dzieci - w języku polskim, angielskim i chińskim.

więcej »
Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

Bezpłatna mammografia w Galerii Zaspa

2021-09-02

Już w najbliższy poniedziałek (6 września) na parkingu Galerii Zaspa ponownie pojawi się specjalny mammobus. W godzinach 9:00-17:00 panie wieku 50-69 lat będą mogły wykonać w nim bezpłatne badanie mammograficzne.

więcej »
Niezawodne sposoby na piękne włosy latem

Niezawodne sposoby na piękne włosy latem

2021-09-02

Lato, słońce, wysokie temperatury, morska woda… To tylko kilka z czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na włosy w najcieplejszych miesiącach roku. Prawidłowa pielęgnacja to podstawa, dlatego nie należy o niej zapominać. Jakie zabiegi warto stosować? Jakich produktów używać?

więcej »
Fresenius Nephrocare Polska ekspertem  na Krakowskich Dniach Dializoterapii

Fresenius Nephrocare Polska ekspertem na Krakowskich Dniach Dializoterapii

2021-09-02

W ciągu najbliższych dwóch dni specjaliści z zakresu nefrologii i dializoterapii będą w stolicy Małopolski rozmawiać o medycznych i organizacyjnych aspektach leczenia chorób nerek.

więcej »
Chlorofil – energia słoneczna w płynie

Chlorofil – energia słoneczna w płynie

2021-09-01

Zielony barwnik znajdujący się w roślinach umożliwia im fotosyntezę. Jego budowa do złudzenia przypomina hemoglobinę i choć oba związki mają zupełnie różne właściwości chemiczne, to chlorofil z pożywienia działa na nas bardzo korzystnie.

więcej »
Złota Wstążka. Wygrajmy z białaczką u dzieci

Złota Wstążka. Wygrajmy z białaczką u dzieci

2021-09-01

Białaczka to najczęstsza choroba nowotworowa u dzieci. To groźna choroba, ale da się ją pokonać. We wrześniu rusza społeczna kampania edukacyjna Złota Wstążka, która ma uczulić rodziców, jak nie przeoczyć niepokojących objawów i co robić, kiedy je zauważą.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Klorane z  chininą i organiczną szarotką na ratunek włosom przerzedzonym i wypadającym. Klorane z chininą i organiczną szarotką na ratunek włosom przerzedzonym i wypadającym.
Okresowe wypadanie włosów? Poznaj moc dwóch wyciągów roślinnych nowej linii z Chininą i ORGANICZNĄ Szarotką od Klorane.

Jesienne trendy w makijażu. Podpowiedzi wizażystów NOTE! Jesienne trendy w makijażu. Podpowiedzi wizażystów NOTE!
Najmodniejsze makijaże na jesień i zimę 2021/2022 doskonale odzwierciedlają tendencje, które rządzą w mediach społecznościowych - kiełkujący kult naturalności i zabawę make-upem, który nigdy nie przestanie być przestrzenią kreacji. Co łączy je wszystkie? Pewna doza niedoskonałości.

Dodaj sobie blasku z marką NOTE. Jak wybrać i aplikować rozświetlacz? Dodaj sobie blasku z marką NOTE. Jak wybrać i aplikować rozświetlacz?
Lśniąca, pełna blasku skóra jest czymś naturalnie pięknym. Możemy ją dodatkowo podkreślić używając rozświetlaczy. Nałożone w odpowiednich miejscach drobinki minerałów, które się w nich znajdują, odbijają światło eksponując naszą promienną cerę, która wygląda zdrowiej i młodziej.

więcej »