Kafito.com

Artykuły prasowe

Wyjątkowe Święta z Super-Pharm

2022-11-23

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej magiczny czas w roku – Święta. To okres pełen rodzinnej atmosfery, spotkań z najbliższymi i… prezentów! By ułatwić ich poszukiwanie, Super-Pharm przygotowało kilka pomysłów na wyjątkowe podarunki dla najbliższych.

więcej »
Wspierające myśli, czyli jak mówić do siebie dobrze

Wspierające myśli, czyli jak mówić do siebie dobrze

2022-11-23

“Ale jestem głupia!” - z pozoru niewinny, zwykły tekst, który dosyć często nasuwa się nam na język. Jak się jednak okazuje, słowa i myśli, które kierujemy do siebie, mają silne oddziaływanie na naszą psychikę.

więcej »
Sprawdź, czy masz cukrzycę. Bezpłatne badania poziomu cukru  w Twojej miejscowości

Sprawdź, czy masz cukrzycę. Bezpłatne badania poziomu cukru w Twojej miejscowości

2022-11-22

Skorzystaj z bezpłatnego badania poziomu cukru we krwi w swojej miejscowości i odbierz materiały edukacyjne. Trwa ogólnopolski program profilaktyczny Narodowe Badanie Poziomu Cukru, organizowany przez Fundację NEUCA dla Zdrowia.

więcej »

Co drugi Polak może mieć za wysokie ciśnienie krwi. Jak dbać o swoje serce?

2022-11-21

W Polsce prawdopodobnie ponad 11 mln osób ma nadciśnienie tętnicze (>140/90 mmHg), a kolejne 6–7 mln ma podwyższone ciśnienie krwi powyżej normy (130–139/80–89 mmHg). Oznacza to, że statystycznie problem ten dotyczy połowy z nas.

więcej »
MAKIJAŻ KOSMETYKAMI… DO PIELĘGNACJI? TO MOŻLIWE!

MAKIJAŻ KOSMETYKAMI… DO PIELĘGNACJI? TO MOŻLIWE!

2022-11-20

POJĘCIE MAKE-UP NO MAKE-UP ZNA KAŻDA Z NAS. I CHOĆ TEN RODZAJ MAKIJAŻU MA BYĆ NIEWODOCZNY I TYLKO DELIKATNIE PODKREŚLAĆ NASZĄ URODĘ, TO WYMAGA ZAZWYCZAJ APLIKACJI WIELU KOSMETYKÓW KOLOROWYCH. CZY MOŻNA ZROBIĆ „MAKIJAŻ” I WYSTLIZOWAĆ WŁOSY SAMYMI PRODUKTAMI PIELĘGNACYJNYMI?

więcej »
MOZAIKA PRZYJAZNA RODZINOM Z DZIEĆMI

MOZAIKA PRZYJAZNA RODZINOM Z DZIEĆMI

2022-11-17

Krakowska MOZAIKA została wyróżniona certyfikatem „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. Wręczył go Andrzej Kulig, zastępca prezydenta Krakowa ds. polityki społecznej i zdrowia.

więcej »
JAK (PO)KOCHAĆ SWOJE WŁOSY?

JAK (PO)KOCHAĆ SWOJE WŁOSY?

2022-11-17

MAJĄC PROSTE, MARZYMY O KRĘCONYCH, A POSIADAJĄC KRĘCONE CODZIENNIE SIĘGAMY PO PROSTOWNICĘ… CZĘSTO BYWAMY BARDZO SUROWE DLA SWOICH WŁOSÓW! A GDYBY TAK ZAAKCEPTOWAĆ TAKIE, JAKIMI OBDAROWAŁA NAS NATURA?

więcej »
INFLAMMANGING, CZYLI STARZENIE ZAPALNE

INFLAMMANGING, CZYLI STARZENIE ZAPALNE

2022-11-17

ODWODNIONA, POZBAWIONA BLASKU SKÓRA, NIERÓWNY KOLORYT, PRZEDWCZESNE POJAWIANIE SIĘ DROBNYCH LINII I ZMARSZCZEK TO WIDOCZNE OZNAKI STARZENIA ZAPALENEGO. GŁÓWNYMI WINNYMI TEGO STANU JEST NADMIERNA EKSPOZYCJA NA PROMIENIOWANIE UV, ZANIESZCZYSZCZENIA ŚRODOWISKA, STRES I UŻYWKI.

więcej »
Marka Pampers kolejny rok świętuje Dzień Wcześniaka

Marka Pampers kolejny rok świętuje Dzień Wcześniaka

2022-11-17

Pieluszki Pampers Preemie Protection zostały stworzone z myślą o specjalnych potrzebach dzieci przedwcześnie urodzonych. Od 2017 roku firma Procter & Gamble przekazała ponad 2 070 000 pieluszek Pampers Preemie Protection na oddziały intensywnej terapii noworodka polskich szpitali.

więcej »
Kalendarz adwentowy, który uczy i bawi

Kalendarz adwentowy, który uczy i bawi

2022-11-17

Kalendarze adwentowe są mocno wpisane w chrześcijańskie tradycje. Ich początki sięgają połowy XIX w.; wymyślono je po to, aby stopniować i wzmacniać radość z oczekiwania na Boże Narodzenie, zwłaszcza wśród dzieci.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Wózek dla niemowlaka – czym kierować się przy wyborze?
Wybór pierwszego wózka to poważna decyzja, od której zależy wygoda i bezpieczeństwo dziecka, a także komfort rodziców podczas użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele typów i modeli, a wybór tego jedynego, może okazać się nie lada wyzwaniem. Jak więc wybrać odpowiedni wózek i czego w nim szukać?

Czekolada i wino dobre na serce? Mity żywieniowe Polaków w badaniu Huawei
Jak o nasze serce zadbać? Z pomocą przychodzi badanie Huawei CBG Poland*, pokazujące nasze błędne przekonania na temat związku tego, co jemy, z tym, jak działa nasz układ krążenia.

ŻYCIE W CYKLU ŻYCIE W CYKLU
Lubisz składniki aktywne w kosmetykach? Świetnie! Jednak zbyt intensywne produkty, zamiast upiększać i dbać o zdrowie skóry – mogą spowodować stany zapalne i podrażnienia.

więcej »