Kafito.com

Artykuły prasowe

OCZYSZCZANIE W PIGUŁCE z marką tołpa.®

OCZYSZCZANIE W PIGUŁCE z marką tołpa.®

2024-04-11

RYTUAŁY KOSMTYCZNE TO KLUCZ DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY. JEDNYM Z NICH JEST, A ZARAZEM KLUCZOWYM JEST: OCZYSZCZANIE I ZŁUSZCZANIE, KTÓRE POZWALA ZACHOWAĆ SKÓRĘ IDEALNIE GŁADKĄ I BEZ NIEDOSKONAŁOŚCI. TEN ETAP JEST NIEZWYKLE WAŻNY, GDY MAMY DOCZYNIENIA ZE SKŁONNOŚCIĄ DO POWSTAWANIA ZASKÓRNIKÓW.

więcej »
HI HAIR! (PO)ROZMAWIAJ ZE SWOIMI WŁOSAMI

HI HAIR! (PO)ROZMAWIAJ ZE SWOIMI WŁOSAMI

2024-04-11

TERMIN ŚWIADOMA PIELĘGNACJA ZYSKAŁ POPULARNOŚĆ DZIĘKI WŁOSOMANIACZKOM, KTÓRE ZREWOLUCJONIZOWAŁY PODEJŚCIE DO DBANIA O WŁOSY. BO TE – PODOBNIE JAK TWARZ – RÓŻNIĄ SIĘ RODZAJEM I POTRZEBAMI. DLATEGO INDYWIDUALNE PODEJŚCIE JEST KLUCZEM DO IDEALNEJ FRYZURY. TO (NIE)SKOMPLIKOWANE?

więcej »
GET READY WITH tołpa.®  (NIE)CODZIENNA PIELĘGNACJA W PIGUŁCE

GET READY WITH tołpa.® (NIE)CODZIENNA PIELĘGNACJA W PIGUŁCE

2024-04-11

RYTUAŁY KOSMTYCZNE TO KLUCZ DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY. MY DORZUCAMY JESZCZE JEDEN: KONSEKWENCJA I ODPOWIEDNI DOBÓR PRODUKTÓW. WTEDY WYSTARCZĄ DWA GESTY, BY SKÓRA BYŁA PEŁNA BLASKU. OTO NASZ PATENT NA SZYBKĄ, A JEDNOCZEŚNIE SKUTECZNĄ PIELĘGNACJĘ.

więcej »

Przygoda z Pokémonami w Promenadzie! Weź udział w wydarzeniu pełnym atrakcji i złap je wszystkie!

2024-04-09

Niezwykła przygoda z Pokémonami nadchodzi! Już w sobotę 13 kwietnia warszawska Promenada stanie się areną rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Wydarzenie pełne gier, zabaw i niespodzianek zapewni niezapomniane wspólne chwile!

więcej »
Lepsza od… najlepszej: nowa kolekcja sloggi ZERO FEEL

Lepsza od… najlepszej: nowa kolekcja sloggi ZERO FEEL

2024-03-31

W sezonie SS 2024 sloggi odświeża swoją kultową linię bielizny

więcej »
POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ NOWOCZESNEJ BIELIZNY: INNOWACYJNY KOMFORT I STYL

POZNAJ PRZYSZŁOŚĆ NOWOCZESNEJ BIELIZNY: INNOWACYJNY KOMFORT I STYL

2024-03-31

Kolekcja bielizny Triumph na sezon SS24

więcej »

Zadbaj o piersi z Promenadą! Bezpłatne badania dla warszawianek w ramach akcji „Biustowniczki”

2024-03-25

Zrób badanie USG piersi – bez skierowań, bez ubezpieczenia NFZ, bez kosztów, bez bólu. Taką możliwość będziesz miała 5 i 6 kwietnia, odwiedzając centrum handlowe Promenada. W tych dniach odbędzie się akcja „Biustowniczki” prowadzona z myślą o młodych kobietach.

więcej »

Wielkanocne poszukiwanie pisanek i labirynt dobrej zabawy w Atrium Targówek!

2024-03-19

Dłuższe dni, promienie słońca i pierwsze zielone pąki zwiastują, że wkrótce wiosna na dobre się u nas rozgości. Wraz z nią zbliżają się także Święta Wielkanocne. Z tej okazji warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek organizuje wyjątkowe wydarzenie.

więcej »

Ulubieniec najmłodszych odwiedzi Promenadę! Weź udział w spotkaniu z Bingiem i zapewnij dziecku dzie

2024-03-18

Warszawskie centrum handlowe Promenada gwarantuje weekend pełen wrażeń! Już 23 i 24 marca do galerii zawita wesoły króliczek Bing, dobrze znany najmłodszym z popularnej animacji. Ciekawa świata maskotka zaprosi dzieci do wspólnej zabawy – w programie mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami!

więcej »
PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA WIOSNĘ!

PRZYGOTUJ SKÓRĘ NA WIOSNĘ!

2024-03-17

Wiosenne przesilenie i nieprzewidywalna pogoda – ostre słońce, zmiany temperatur i wilgotności mogą prowadzić do osłabienia i zmniejszenia odporności organizmu, a w tym także zakłócenia równowagi skóry i podrażnień. Wiemy, jak temu zaradzić i wejść w wiosnę niczym w okres odrodzenia i rozkwitu.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Wakacyjne gry i zabawy na plaży Wakacyjne gry i zabawy na plaży
Jeśli kąpiele słoneczne nużą Twoje dziecko, możesz zapewnić mu mnóstwo innych atrakcji w trakcie odpoczynku na plaży. Przeczytaj artykuł by dowiedzieć się więcej!

Skóra wymaga szczególnej troski - jak o nią zadbać? Skóra wymaga szczególnej troski - jak o nią zadbać?
Nasza skóra każdego dnia jest narażona na działanie wielu czynników m.in. smogu, wiatru, suchego powietrza czy klimatyzacji. W takich warunkach należy jej się szczególna troska. Odpowiednia pielęgnacja, która jest dobrana do potrzeb i wymagań, sprawi, że Twoja skóra będzie lśnić pełnym blaskiem.

Moc przygód z Bluey! Czas na wspólną zabawę w Atrium Targówek!
Dla wszystkich małych i dużych fanów serii animowanej „Bluey”, nadchodzi niezwykła okazja do wspólnej zabawy! Odwiedź Atrium Targówek już 19 i 20 kwietnia! Zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z „Bluey” i weź udział w kreatywnych warsztatach!

więcej »