Nowy Dział Komunikacji Avon Polska


2022-06-21
Od tego roku w Avon Polska działa zintegrowany Dział Komunikacji, skupiający wszystkie obszary komunikacyjne w strukturach marki. Na jego czele stanęła Ewa Grzech, awansując na stanowisko Head of Integrated Communications.

Zmiany organizacyjne: Dział Komunikacji w Avon

W firmie Avon pojawiły się zmiany mające zwiększyć efektywność komunikacji marki. W tym celu utworzony został zintegrowany Dział Komunikacji, w skład którego wchodzą zespoły Field Communication (Komunikacji do Konsultantek) oraz PR, CSR i Komunikacji Wewnętrznej. Głównym zadaniem nowego działu jest zapewnienie synergii działań i spójności we wszystkich strukturach Avon: wsparcie sprzedaży, PR produktowy, PR korporacyjny, marketing wewnętrzny oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

 

W związku ze zmianami Ewa Grzech – związana z Avon od 2017 roku – która do tej pory pełniła funkcję External & internal Communications Manager, objęła w firmie nowe stanowisko Head of Integrated Communication.

  Ewa Grzech ma 13-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania kryzysowego, społecznej odpowiedzialności biznesu, relacji z mediami, komunikacji korporacyjnej i wewnętrznej. Swoją drogę zawodową rozpoczynała w Agencji Edelman Polska. Dalszą karierę kontynuowała w Huawei Polska jako PR Manager, skąd w 2017 roku przeszła do Avon Cosmetics Polska. W nowej roli w strukturach Avon będzie odpowiadała za integrację działań komunikacyjnych przy jednoczesnej bliskiej współpracy z partnerami z działów Sprzedaży, Omnichannel oraz Marketingu.

Nadesłał:

AniaGOW

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl