Zapowiedź miłości, zaklęta w pąkach neroli – poznaj nowe perfumy od Avon


Zapowiedź miłości, zaklęta w pąkach neroli – poznaj nowe perfumy od Avon
2023-04-05
Wonder to najświeższy zapach w kolekcji Today Tomorrow Always. W jego sercu znajdziemy uwielbiane przez miłośniczki trylogii TTA kwiaty neroli, ale tym razem w postaci pąków, których zapach jest świeższy i bardziej rześki niż w pełni rozwinięte kwiaty.

Wonder to najświeższy zapach w kolekcji Today Tomorrow Always. W jego sercu znajdziemy uwielbiane przez miłośniczki trylogii TTA kwiaty neroli, ale tym razem w postaci pąków, których zapach jest świeższy i bardziej rześki niż w pełni rozwinięte kwiaty. Dopełnione musującą nutą bergamotki i ciepłymi akordami drewna cedrowego tworzą kompozycję, która sprawia, że cieszysz się życiem tu i teraz.

Sekretem jakości nowych perfum Today Tommorow Always Wonder są świeże, ręcznie zbierane pąki neroli. Są one najwyższej jakości składnikami naturalnymi, które uzyskały wyróżnienie Orpur™ (dosłownie „czyste złoto”), stworzone przez markę Givaudan
i przyznawane przez ekspercką komisję Orpur™. By otrzymać 1 kg olejku eterycznego potrzebnego do produkcji perfum TTA, marka Avon wykorzystuje aż 1,3 miliona płatków neroli!

Pąki neroli symbolizują miłość tuż przez rozkwitem. Zapach stworzony został z myślą o młodych kobietach, które są pewne, że miłość jeszcze przyjdzie, czeka gdzieś za rogiem, ale teraz mają czas dla siebie, swoich przyjaciół i są szczęśliwe. Kochają swoje życie, cieszą się każdym dniem, realizują się w pracy, spełniają marzenia.

Woda perfumowana Today Tomorrow Always Wonder będzie dostępna w katalogu Avon 04/2023 w cenie 79,99 zł. Można ją zamówić u Konsultantek Avon lub kupić za pośrednictwem strony www.avon.pl Ponad 20% ze sprzedaży produktów Avon pomaga tworzyć lepszą przyszłość dla kobiet. 

Nadesłał:

AniaGOW

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl