Najnowocześniejsza odsłona salonu Cropp w Avenidzie Poznań


Najnowocześniejsza odsłona salonu Cropp w Avenidzie Poznań
2021-06-07
Przestrzenny, jasny, unikalny. Oto definicja salonu Cropp, który otworzył się ponownie w Avenidzie Poznań w zupełnie nowym koncepcie.

Na powiększonej o ponad 100 metrów powierzchni, Klienci znajdą szereg oryginalnych designerskich rozwiązań. Odwiedzających salon, od progu wita unikatowy sufit, gigantyczne ekrany oraz oryginalne oznaczenia graficzne. 

Niezmiernie nas cieszy, że marka CROPP wybrała właśnie Avenidę na miejsce, gdzie zaprezentowała swój najnowszy koncept salonu odzieżowego. Obecnie coraz więcej znanych marek stawia na rozwój i najnowocześniejsze aranżacje właśnie u nas - mówi Katarzyna KorpakDyrektor Avenidy Poznań.

Jakie zmiany czekają na Klientów po remoncie salonu? Szerokie wejście, przyciągająca wzrok witryna, jasne ściany, ciekawe faktury i akcenty kolorystyczne. Odświeżone, stonowane wnętrze ma swój charakter i podkreśla to, co składa się na definicję Croppa: autentyczność, różnorodność i świadomość tego, co się dzieje wokół brandu - również w kontekście ekologii. W designie nowego salonu zdecydowano się zaakcentować różnorodność poprzez siłę kontrastów. W tym celu zastosowano z pozoru ciężkie i mocne materiały w połączeniu z delikatnymi formami, uzyskując dzięki temu wrażenie lekkości. Dodatkowo, w trosce o środowisko, w aranżacji salonu wykorzystane zostały materiały z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia oraz energooszczędne oświetlenie LED.

CROPP jest skierowaną do młodych ludzi, miejską marką odzieżową, należącą do LPP. Pierwszy sklep brandu powstał w Polsce w 2004 roku.  Grupę docelową Croppa stanowią młodzi, otwarci i ciekawi świata indywidualiści, którzy poprzez strój pragną wyrazić swoje poglądy i zamanifestować niezależność. Obecne w sklepie kolekcje męskie wyróżniają się modnym młodzieżowym wzornictwem, inspirowanym streetartem, miejskimi sportami i muzyką. Z kolei kolekcja damska, bardziej modowa, jest propozycją dla tych, które śledzą najgorętsze trendy, ale nie chcą się wtapiać w tłum.

Obecnie marka posiada 387 sklepów, w tym 182 zlokalizowanych w Polsce. Salon w Avenidzie Poznań jest 5. sklepem marki w Poznaniu.

Salon Cropp znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 2.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl