Salon Sinsay potroił metraż w Avenidzie Poznań


2021-06-25
Najlepsze trendy w doskonałych cenach to wyróżniki marki Sinsay, która właśnie zmieniła swoją dotychczasową lokalizację w Avenidzie. Po relokacji salonu na powiększonej powierzchni na Klientów czeka jeszcze więcej modowych, urodowych i wnętrzarskich okazji.

Na klientów Avenidy czeka niemal trzy razy większy Sinsay , który otworzył się właśnie po relokacji na poziomie 1. Oprócz powiększonej powierzchni, wynoszącej obecnie prawie 1400 m2, sklep zyskał odświeżony design, bazujący na jasnych, subtelnych barwach, które stanowią idealne tło dla wszystkich kolekcji marki. Z okazji ponownego otwarcia salonu w nowym wydaniu, w sobotę 26 czerwca na Klientów będą czekały akcje specjalne, w tym atrakcyjne rabaty. Czerwiec zamykamy kolejną nowością na naszych pasażach. Salon Sinsay po relokacji ma teraz trzy razy większą powierzchnię i poszerzył swój asortyment o ofertę dla dzieci oraz wyposażenia wnętrz. Bardzo się cieszymy, że kolejna marka z grupy LPP zdecydowała się na powiększenie swojego lokalu właśnie w Avenidzie. - mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

W nowej przestrzeni wielbiciele marki znajdą bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych, które ze względu na swoją jakość i przystępność cenową, wciąż podbijają serca klientów Sinsay. Projekty charakteryzuje zróżnicowana kolorystyka i wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami. Cała oferta marki wyróżnia się wyjątkowo atrakcyjnymi cenami.

Sinsay jest marką lifestyle’ową obecną na rynku od 2013 roku. Posiada 600 sklepów
w kilkunastu krajach, z czego ponad 200 w Polsce. W Poznaniu znajduje się 6 salonów Sinsay. Brand oferuje głównie odzież dla kobiet i mężczyzn, a także dzieci, pozostając nadal wiernym modzie dla nastolatków. Uzupełnieniem kolekcji są  produkty i akcesoria kosmetyczne oraz elementy wyposażenia wnętrz. W najbliższym czasie firma planuje dalszą ekspansję na rynku w kraju i za granicą.

Salon Sinsay po relokacji znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 1.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl