INNOWACJA CICALFATE+ Regenerujący krem ochronny


INNOWACJA CICALFATE+ Regenerujący krem ochronny
2019-09-24
Inspirowany niedawnym odkryciem ludzkiego mikrobiomu, nowy Cicalfate+ Regenerujący krem ochronny to jeszcze większa skuteczność i szybsze działanie. Jego głównym zadaniem jest przynieść ukojenie powierzchownym podrażnieniom, na które nasza skóra narażona jest codziennie.
 
Produkty linii CICALFATE wywołują poruszenie na rynku od 2001 roku. Ten pionier w regeneracji skóry i pierwszy produkt sygnowany marką Eau Thermale Avène to produkt nr 11 w aptekach. 2019 jest rokiem przełomowego odkrycia w naturalnym ukojeniu skóry wrażliwej.

1. Dane IQVIA Pharmatrend International – ilościowa i wartościowa sprzedaż produktów należących do katergorii REGENERACJA SKÓRY na rynku aptecznym w Niemczech, Austrii, Belgii, Hiszpanii, Francji, Grecji, Włoszech, Polsce, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii i Czechach. 2018 rok.

PIERWSZY POSTBIOTYCZNY REGENERUJĄCY SKŁADNIK AKTYWNY WYIZOLOWANY Z WODY TERMALNEJ AVÈNE 

W Wodzie termalnej Avène naukowcy odkryli niezwykłą bakterię z właściwościami korzystnymi dla ludzkiej skóry: Aqua Dolomiae. Unikalna i jedyna w swoim rodzaju mikroflora Aqua Dolomiae może przetrwać jedynie w najgłębszych i krystalicznie czystych wodach źródła Avène. To właśnie z niej wyizolowano [C+-Restore]™, składnik nowej generacji. Klasyfikujemy go jako postbiotyk, bo pochodzi z żywej bakterii i ma korzystny wpływ na proces regeneracji skóry. Jego rolą jest wspomaganie regeneracji naskórka. 

Ten innowacyjny składnik, wyprodukowany dzięki zdobyczom biotechnologii, należy do nowej dziedziny badań naukowych o obiecującym potencjale dla skóry o nazwie postbiotyki.

INNOWACJA
CICALFATE+ REGENERUJĄCY KREM OCHRONNY
DOSTĘPNY W 3 POJEMNOŚCIACH OD WRZEŚNIA 2019:
100 ml – pojemność dla całej rodziny; REKOMENDOWANA CENA: 55,35 zł
40 ml – standardowa pojemność; REKOMENDOWANA CENA: 34,99 zł
15 ml – pojemność podręczna; REKOMENDOWANA CENA: 19,99 zł

OPTYMALNA SKUTECZNOŚĆ KOMPLEKS REGENERACYJNY I ANTYBAKTERYJNY
[C+-Restore]™
Wspomaga regenerację naskórka

[Siarczan miedzi + Siarczan cynku]
Ogranicza ryzyko namnażania się bakterii

Woda termalna Avène
Łagodzi uczucie dyskomfortu


Regenerujący, ochronny i bardzo dobrze tolerowany przez każdy typ skóry, Cicalfate+ wykazuje lepszą skuteczność w regeneracji podrażnionej i wrażliwej skóry o +30%1.

Kremowa konsystencja Cicalfate+ łatwo rozprowadza się na skórze i tworzy warstwę ochronną, która wspomaga optymalną regenerację skóry. Produkt nie zawiera substancji zapachowych i nie powoduje powstawania zaskórników oraz gwarantuje bardzo dobrą tolerancję skórną i ginekologiczną.

1. Porównanie do Cicalfate Kremu regenerującego. Model regeneracji skóry ex vivo, skuteczność re-epitalizacji większa o 30%.


Nadesłał:

redaktor.mag

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl