NOWOŚĆ – linia A-OXitive


NOWOŚĆ – linia A-OXitive
2019-10-07
Piękno i zdrowie skóry są wyraźnie „zagrożone” przez środowisko: zmęczenie, stres, zanieczyszczenie. Eau Thermale Avène wprowadza nową linię A-Oxitive z kompleksami tarczy antyoksydacyjnej i regeneracyjnym, która przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się i utracie blasku…
Gama A-Oxitive to prowitaminowa pielęgnacja, która chroni skórę przed stresem oksydacyjnym i niweluje pierwsze oznaki starzenia się skóry takie jak: nierówności na skórze, drobne linie i zmarszczki, utrata blasku i elastyczności. To chrono-aktywny rytuał pielęgnacyjny, co oznacza, że dostosowuje się do chronobiologicznych potrzeb skóry, czyli wyznaczanych przez jej rytm wewnętrzny i tych wywołanych czynnikami zewnętrznymi. Rano, kiedy skóra jeszcze „śpi” i jest osłabiona, należy ją otoczyć osłoną chroniącą przed zewnętrznymi czynnikami i zapewniającą głębokie nawodnienie. Wieczorem, po usunięciu makijażu, należy pomóc skórze w detoksykacji i regeneracji: to w nocy następuje maksymalny przepływ krwi przez skórę i to w tym czasie skóra regeneruje się najbardziej.
Produkty A-Oxitive zapewniają odpowiednią dawka aktywnych składników uwalnianych we właściwym czasie, przez cały dzień. Efekty:

Skóra wygładzona 83 %*
Nierównosci skóry wyrównane 89%*
Cera rozświetlon +61%*

* Procent satysfakcji, stosowanie dwa razy dziennie A-OXitive antyoksydacyjnego Serum ochronnego w połączeniu z A-OXitive wygładzajacym Kremem wodnym i A-OXitive Kremem peelingującym, każdy używany raz dziennie przez 3 miesiące, 30 osób w wieku od 30 do 44 lat.

RANO
OCHRONA – WYGŁADZENIE – NAWILŻENIE
KOMPLEKS TARCZY ANTYOKSYDACYJNEJ

ANTYOKSYDACYJNE SERUM OCHRONNE

POJEMNOŚĆ: 30 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 110 ZŁ
 
Antyoksydacyjne serum o lekkiej konsystencji działa jak tarcza ochronna. Pomaga zwalczać szkodliwe skutki stresu oksydacyjnego, dzięki unikalnemu i uzupełniającemu działaniu:
GP4G: zwiększa energię komórkową, wzmacnia i stymuluje naturalne mechanizmy obronne skóry. 
Prowitaminy C i E (KOMPLEKS TARCZY ANTYOKSYDACYJNEJ): synergistycznie i długotrwale neutralizują wolne rodniki, aby chronić skórę. Odpowiednik 15% czystej witaminy C1.
Woda termalna Avène (68%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej zapewnia do 24h nawilżenia2.

Rezultatem jest wyglądająca świeżo, promienna i pełna energii cera. Pierwsze zmarszczki oraz drobne linie są wyraźnie zmniejszone. Skóra pozostaje ochroniona, nawilżona i gładka.

Sposób użycia: 
Nakładać rano i/lub wieczorem przed codzienną pielęgnacją, na całą twarz i dekolt.

1. Test in vitro na zrekonstruowanym ludzkim naskórku, ocena SOD po zastosowaniu Antyoksydacyjnego serum ochronnego
2. Pomiar kinetyki nawilżenia w ciągu 24 godzin, 19 osób, jedna aplikacja.


WYGŁADZAJĄCY KREM WODNY

POJEMNOŚĆ: 30 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 106 ZŁ
Wygładzający krem wodny o łagodnej formule zapewnia efekt tarczy antysmogowej, co oznacza, że 69% mniej zanieczyszczeń środowiskowych wnika do skóry1. Pomaga zwalczać szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi:
Prowitaminy C i E (KOMPLEKS TARCZY ANTYOKSYDACYJNEJ): synergistycznie i długotrwale neutralizują wolne rodniki, aby chronić skórę. 
Woda termalna Avène (61%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej zapewnia do 24h nawilżenia2.
Mikroperełki rozświetlające zapewniają efekt glow.

Ten świeży i nawilżający Krem wodny wygładza rysy twarzy. Sprawia, że pierwsze zmarszczki i drobne linie stają się mniej widoczne, a cera jest rozświetlona.

Sposób użycia: 
Nakładać rano i/lub wieczorem, na całą twarz i dekolt.

1. Test in vitro na zrekonstruowanym naskórku, zastosowanie Wygładzającego kremu wodnego, a następnie pyłków zanieczyszczeń (PM 2,5 i 10). 
2. Pomiar kinetyki nawilżenia w ciągu 24 godzin, 19 osób, jedna aplikacja.


WIECZÓR
DETOKSYKACJA – WYGŁADZENIE – REWITALIZACJA
KOMPLEKS REGENERACYJNY

KREM PEELINGUJĄCY

POJEMNOŚĆ: 30 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 109 ZŁ

Krem na noc z efektem peelingu1 z linii A-Oxitive ma gęstą i aksamitną konsystencję. Pomaga zredukować i zapobiec pierwszym widocznym oznakom starzenia się skóry. Zwalcza również szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi dzięki KOMPLEKSOWI REGENERACYJNEMU: 
Prowitamina A (Retinaldehyd): zwiększa aktywność komórkową, poprawia strukturę i wyrównuje koloryt skóry.
Prowitamina E (Pre-Tokoferyl): pomaga zapewnić skórze długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami.
O.G.G. (Oleamid glicyloglicyny): dzięki zdolnościom antyglikacji przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry i stymuluje retinol do wykorzystywania znajdujących się w skórze rezerw witaminy A.
Woda termalna Avène (68%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.
Olej z wiesiołka (bogaty w kwasy tłuszczowe i witaminy): wygładza skórę, spłyca zmarszczki i dba o młody wygląd skóry.

Struktura skóry jest poprawiona i wygładzona, a blask cery zostaje przywrócony. Dzień po dniu zmniejszają się pierwsze zmarszczki i drobne linie, natomiast skóra ma wyrównany koloryt i odzyskuje swój naturalny blask. Skuteczność porównywalna jest do 3 zabiegów peelingu chemicznego2.
Sposób użycia: 
Stosować na noc: na twarz i dekolt.
W trakcie stosowania należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli pojawi się uczucie mrowienia, należy wydłużyć czas między kolejnymi aplikacjami. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować przez kobiety w ciąży.
1. powierzchniowy peeling kosmetyczny.
2. Porównawcze badanie kliniczne pod kontrolą dermatologiczną – z udziałem 56 osób – 1 aplikacja Kremu peelingującego A-OXitive co wieczór przez 8 tygodni vs. 3 zabiegi kwasem glikolowym (20% / 50% / 70%).

KREM WYGŁADZAJĄCY KONTUR OCZU

POJEMNOŚĆ: 15 ML/ REKOMENDOWANA CENA: 93 ZŁ

Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa, dlatego należy o nią szczególnie dbać. Krem wygładzający kontur oczu pomaga zredukować i zapobiec pierwszym widocznym oznakom starzenia się skóry oraz zwalczać szkodliwe skutki codziennego stresu oksydacyjnego wywołanego czynnikami środowiskowymi dzięki KOMPLEKSOWI REGENERACYJNEMU: 
Prowitamina A (Retinaldehyd): zwiększa aktywność komórkową, poprawia strukturę i wyrównuje koloryt skóry.
Prowitamina E (Pre-Tokoferyl): pomaga zapewnić skórze długotrwałą ochronę przed wolnymi rodnikami.
O.G.G. (Oleamid glicyloglicyny): dzięki zdolnościom antyglikacji przyczynia się do zwiększenia elastyczności skóry i stymuluje retinol do wykorzystywania znajdujących się w skórze rezerw witaminy A.
Woda termalna Avène (76%): ma działanie zmiękczające, kojące i łagodzące podrażnienia.

Rano skóra wokół oczu jest odświeżona, promienna i wypoczęta. Dzień po dniu zmniejszają się zmarszczki i drobne linie, kontur oczu staje się wygładzony i rozświetlony (+57%)1. Spojrzenie jest świeże i pełne blasku.
Sposób użycia: 
Stosować na noc, delikatnie wklepując w skórę wokół oczu i wzdłuż łuku brwiowego.

W trakcie stosowania należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli pojawi się uczucie mrowienia, należy wydłużyć czas między kolejnymi aplikacjami. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować przez kobiety w ciąży
1. Badanie kliniczne z oceną punktacji w skali od 1 do 10, 42 badanych-1 aplikacja kremu wygładzającego kontur oczu dziennie przez 28 dni

Nadesłał:

redaktor.mag

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl