Kafito.com

Artykuły prasowe

Miłość od pierwszego użycia

Miłość od pierwszego użycia

2022-08-31

Są kosmetyki kultowe, które wielbimy od lat. Ale ponieważ miłość nie zna granic – dołączają do nich także nowości, które kradną nam serca od pierwszego zastosowania. Na ich widok aż chce się krzyknąć: Kocham cię i nigdy nie przestanę!

więcej »
MNIEJ STRESU WIĘCEJ RADOŚCI

MNIEJ STRESU WIĘCEJ RADOŚCI

2022-08-30

Wszyscy miewamy gorsze, słabsze momenty. Aby stawić im czoła – warto poznać siebie i określić swoje priorytety. Znaleźć swoją ścieżkę i zrozumieć co daje nam poczucie pewności i radości. Dotyczy to zarówno emocji jak i fizyczności.

więcej »
PIJ NA ZDROWIE

PIJ NA ZDROWIE

2022-08-30

Oficjalnie lato ma się ku końcowi ale temperatury wciąż wysokie. Nadal potrzebujemy kremów z mocnymi filtrami oraz dużej ilości wody. To ostatnie pozwoli nam także utrzymać zdrowo nawilżoną skórę i sprawi, że jej słoneczny odcień zostanie z nami na dłużej.

więcej »
GRA O ZŁOTO

GRA O ZŁOTO

2022-08-30

Skóra muśnięta słońcem wygląda apetycznie i zdrowo. I wcale nie musisz się z nią żegnać wraz z końcem wakacji. Ten kto powiedział, że atrakcyjnym złotem można się cieszyć tylko latem – mylił się. Wystarczy pamiętać o kilku rzeczach aby móc z przyjemnością odsłaniać ciało bez względu na sezon.

więcej »
3 KROKI DO PERFEKCYJNEJ OPALENIZNY (BEZ… OPALANIA)!

3 KROKI DO PERFEKCYJNEJ OPALENIZNY (BEZ… OPALANIA)!

2022-08-30

LATO W PEŁNI, A TY ODNOSISZ WRAŻENIE, ŻE WYPADASZ BLADO? TO ZNACZY, ŻE ŚWIADOMIE I ODPOWIEDNIO CHRONIŁAŚ SIĘ PRZED PROMIENIOWANIEM UV. BRAWO! EFEKT SKÓRY MUŚNIĘTEJ SŁOŃCEM BEZ PROBLEMU UZYSKASZ BEZ WYJAZDU NA EGZOTYCZNE WAKACJE I PRZEDE WSZYSTKIM BEZ SZKODY DLA SKÓRY.

więcej »

Wyprawka dla mamy Your KAYA

2022-08-30

Kompleksowa, naturalna troska o delikatną i wrażliwą skórę mam. Ten zestaw zadba o okolice intymne (i nie tylko) w trakcie pierwszych miesięcy ciąży: olejek, krem, płyn i chusteczki.

więcej »

Back to School z YOPEkids

2022-08-30

Rozpoczęcie roku szkolnego już za pasem! Najwyższa pora, aby zacząć przygotowania do powrotu do szkoły i dobrze skompletować wyprawkę. Tuż obok nowego tornistra i zestawu zeszytów warto zaopatrzyć się także w odpowiedni komplet kosmetyków.

więcej »

Zestaw do golenia Your KAYA

2022-08-30

Nikt z nas nie lubi bolesnych krostek po goleniu, wrastających włosków czy nieprzyjemnych podrażnień. Marka Your KAYA ma sposób na to by ich uniknąć! Odkryj zestaw do pielęgnacji skóry przed, w trakcie i po goleniu, składający się z peelingu, kremu do golenia oraz olejku intymnego.

więcej »
Poznaj sposób na piękne ciało

Poznaj sposób na piękne ciało

2022-08-30

Gładka, jędrna skóra to marzenie wielu kobiet. Szczególnie podczas urlopu zależy nam, aby była elastyczna i lśniąca. W drodze do upragnionego celu pomorze systematyczność. Pielęgnacja połączona z zabiegami medycyny estetycznej przyniosą zauważalne efekty w niedługim czasie.

więcej »

Kosmetyki YOPE idealne do skóry po intensywnej ekspozycji słonecznej

2022-08-30

Latem najbardziej narażona na szkodliwe działanie słońca jest skóra twarzy i to o nią należy dbać ze zdwojoną siłą! Długotrwała ekspozycja na promienie wysusza ją, powoduje przyspieszenie procesu starzenia oraz zwiększa ryzyko chorób skóry.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

IT’S PERSONAL – MAGDA MOŁEK W NAJBARDZIEJ OSOBISTEJ KAMPANII  MARKI TRIUMPH IT’S PERSONAL – MAGDA MOŁEK W NAJBARDZIEJ OSOBISTEJ KAMPANII MARKI TRIUMPH
IT’S PERSONAL – MAGDA MOŁEK W NAJBARDZIEJ OSOBISTEJ KAMPANII MARKI TRIUMPH

Zrelaksuj się i poczuj niczym nieograniczony  flow… dzięki serii ZERO Feel Flow  na sezon AW22 Zrelaksuj się i poczuj niczym nieograniczony flow… dzięki serii ZERO Feel Flow na sezon AW22
Zrelaksuj się i poczuj niczym nieograniczony flow… dzięki serii ZERO Feel Flow na sezon AW22

WSPÓŁPRACA | 032c WORKSHOP x sloggi AW22 NOWE POCZUCIE STYLU I KOMFORTU WSPÓŁPRACA | 032c WORKSHOP x sloggi AW22 NOWE POCZUCIE STYLU I KOMFORTU
WSPÓŁPRACA | 032c WORKSHOP x sloggi AW22 NOWE POCZUCIE STYLU I KOMFORTU

więcej »