Kafito.com

Artykuły prasowe

KRAINA ŁAGODNOŚCI

KRAINA ŁAGODNOŚCI

2022-05-27

Przepis na idealne wejście w letni tryb życia (i pielęgnacji)? Dużo delikatności, czułości i miłości do siebie i swojego ciała. A jeśli się wam spodoba, tę rutynę możecie stosować przez cały rok.

więcej »
Paradnie i cyrkowo - Dzień Dziecka z VIVO! Lublin

Paradnie i cyrkowo - Dzień Dziecka z VIVO! Lublin

2022-05-26

Ponoć w każdym z nas drzemie dziecięca radość. Nieważne, czy mamy 5, 50 czy 70 lat - warto na nowo odkryć w sobie beztroskę. Jak to zrobić? Powodów do świętowania może być mnóstwo, a najbliższy pojawi się już 28 maja! Tego dnia VIVO! Lublin przygotowało mnóstwo atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

więcej »

Niskie libido w czasie menopauzy. Czy jest na nie sposób?

2022-05-26

Wahania hormonalne występujące podczas menopauzy mogą powodować między innymi zmniejszone zainteresowanie aktywnością seksualną.

więcej »
Pastelowe lato. Modowe stylizacje

Pastelowe lato. Modowe stylizacje

2022-05-26

Pudrowy róż, ecru, błękit a może pistacjowy – te dziewczęce barwy to idealny wybór na słoneczne dni. Można je łączyć z innymi kolorami, szczególnie dobrze wyglądają z czarnym i białym, tworząc elegancki strój wyjściowy odpowiedni na przyjęcie weselne czy komunie.

więcej »
Zbadaj swoją tkankę tłuszczową

Zbadaj swoją tkankę tłuszczową

2022-05-25

Do niedawna sądzono, że jedyną funkcją tkanki tłuszczowej jest pasywne magazynowanie energii w postaci trójglicerydów. Okazuje się jednak, że tkanka tłuszczowa to niezwykle aktywny narząd, który produkuje i wydziela do krwi mnóstwo biologicznie czynnych substancji określanych mianem adipokin.

więcej »
Ponad połowa Polek uważa, że nasz kraj nie jest dobrym miejscem, by zostać matką. Dlaczego?

Ponad połowa Polek uważa, że nasz kraj nie jest dobrym miejscem, by zostać matką. Dlaczego?

2022-05-25

Kobietolożka Katarzyna Pawlikowska wraz z agencją marketingową Garden of Words i firmą badawczą SW Research przeprowadziła duże, przekrojowe badanie dotyczące postaw i wyborów Polek i Polaków w ostatnim roku.

więcej »

Aktywny Dzień Dziecka w Porcie Łódź

2022-05-24

Na dwa dni, w piątek 27.05 i sobotę 28.05, zielone tereny na tyłach Portu Łódź zamienią się w ogromny tor survivalowy. Centrum zaprasza wszystkie dzieci do wspólnego, aktywnego świętowania nadchodzącego Dnia Dziecka i udziału w szalonej zabawie na świeżym powietrzu.

więcej »

Słodki i pełen wrażeń Dzień Dziecka w Galerii Zaspa

2022-05-24

Ostatnia sobota maja (28.05) w Galerii Zaspa należy do dzieci! Centrum zaprasza wszystkie smyki do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i udziału w zaplanowanych na ten czas zabawach takich, jak malowanie buziek czy... wyrabianie własnych, kolorowych lizaków.

więcej »

Bądź aktywna na swój sposób z podpaskami Always Platinum

2022-05-24

Okres to szczególny czas dla wszystkich kobiet, ale każda z nas inaczej go odczuwa. Niezależnie od tego jak chcemy i możemy spędzać czas w trakcie menstruacji, najważniejszy jest komfort i ochrona. W związku z tym marka Always przedstawia podpaski Platinum.

więcej »
O TYM CO WAŻNE

O TYM CO WAŻNE

2022-05-24

W trudnych czasach trzeba próbować żyć normalnie i jeszcze mocniej cieszyć się drobnymi rzeczami. Niby niewielkie – ale okazuje się, że potrafią poprawić samopoczucie i zmienić nasz sposób odbioru świata.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Podkreśl swój styl i postaw na sukienki! Podkreśl swój styl i postaw na sukienki!
Styliści zgodnie potwierdzają, że sukienki sprawiają, że kobiety czują się w nich wyjątkowo. Jest to ta część naszej garderoby, którą zdecydowanie nie możemy pominąć w sezonie letnim. Różnorodność fasonów, kolorów i wzorów zachęca do tego, aby za ich pomocą eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

STYLOWE LATO STYLOWE LATO
URLOP TO DOSKONAŁY CZAS NA ZABAWĘ STYLEM. TO TEŻ NAJLEPSZY MOMENT, BY PORZUCIĆ BIUROWY DRESS CODE LUB DOMOWY OUTFIT PODCZAS HOME OFFICE NA RZECZ BARDZIEJ ODWAŻNYCH STYLIZACJI, WPROWADZENIE WIĘCEJ KOLORU. PRZY PAKOWANIU WALIZKI POSTAW TEŻ NA WYGODĘ KOMPONOWANIA WAKACYJNYCH LOOKÓW.

Nowe Prezydium Rady Głównej Instytutów Badawczych
W dniu 6 czerwca 2022 r. w Warszawie obradowało forum sprawozdawczo-wyborcze delegatów 91 instytutów naukowych.

więcej »