Kafito.com

Artykuły prasowe

Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka

Mama to jest bohaterka, chętnie schrupie dziś wafelka

2021-05-26

czyli Dzień Matki z marką Familijne

więcej »
#DzieńMatki inaczej, czyli super matka vs. super szczęśliwa matka

#DzieńMatki inaczej, czyli super matka vs. super szczęśliwa matka

2021-05-25

Dzień Matki to jedno z najbardziej chwytających za serce świąt w naszym kalendarzu. Matka to przecież miłość, oparcie, spokój, troska, czułość, ciepło, zrozumienie i współczucie No cóż moje Panie – Wonder Woman by się nie powstydziła takich cech. Ale czy zawsze, czy na pewno tak jest?

więcej »

Stwórz swój własny środek czyszczący, dzięki nowemu produktowi z oferty Lidla

2021-05-25

Z każdym wykorzystanym w trakcie sprzątania płynem lub detergentem, wprowadzamy do obiegu kolejne, zużyte opakowania. Lidl zmierzył się z tym problemem i wprowadził do oferty detergent marki W5, w formie rozpuszczalnych tabletek.

więcej »
Nowy butik Lilou w Bonarce

Nowy butik Lilou w Bonarce

2021-05-24

Słynąca z personalizowanej biżuterii marka Lilou otworzyła dziś nowy butik w krakowskiej Bonarce. Nowoczesny butik z atelier mieści się na I piętrze, a jego wystrój idealnie współgra z estetyką i filozofią marki.

więcej »
Puls Ziemi – uzdrawiające częstotliwości

Puls Ziemi – uzdrawiające częstotliwości

2021-05-24

Rezonans Schumana – inaczej Rytm lub Puls Ziemi – wpływa na wszystkie organizmy żywe. Wysokie skoki częstotliwości, jakie teraz zachodzą, odpowiadają za nasze samopoczucie. Jak dostroić się do tych wyższych wibracji radzą eksperci Manor House - najlepszego holistycznego SPA w kraju.

więcej »

Dwie nowe staje Enzymatycznej Terapii Zastępczej (ETZ) w województwie śląskim

2021-05-24

Pacjenci Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach cierpiący na choroby rzadkie mają do swojej dyspozycji dwie nowe stacje Enzymatycznej Terapii Zastępczej (ETZ). Te nowocześnie wyposażone pomieszczenia służą pacjentom wymagającym dożywotniego leczenia wlewami dożylnymi.

więcej »

Akromegalia – zwróć uwagę na objawy, uratuj życie!

2021-05-24

Jest taka choroba, którą widać gołym okiem, a mimo to jej rozpoznanie trwa latami. Powiększające się dłonie i stopy, zmiana rysów twarzy, w tym poszerzony nos, pogrubiałe usta i mocno zarysowana żuchwa, przerośnięty język – to tylko niektóre z objawów akromegalii.

więcej »

Fielmann zaprasza do swojego pierwszego butiku optycznego w Opolu

2021-05-24

W czwartek, 20 maja 2021 roku niemiecki lider rynku optycznego Fielmann otworzył swój pierwszy salon w Opolu. Tym samym Fielmann dołączył do najemców Centrum Handlowego Karolinka przy ulicy Wrocławskiej 152/154.

więcej »
Private Sale najlepszych okazji we Wrocław Fashion Outlet

Private Sale najlepszych okazji we Wrocław Fashion Outlet

2021-05-23

Od 24 do 29 maja wrocławski outlet zaprasza na Private Sale z dodatkowymi zniżkami i specjalnymi ofertami dla posiadaczy karty Wrocław Fashion Club. To gratka dla wszystkich, którzy stawiają na oszczędzanie podczas zakupów

więcej »

Pandemia nadwagi - walka z otyłością zaczyna się w głowie

2021-05-21

Zdrowy człowiek lepiej radzi sobie ze stresem, sprawniej rozwiązuje problemy, ma wyższą odporność na infekcje i dzięki temu łatwiej walczy z chorobami.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Sprawdzone sposoby na przygotowania do wakacji. Sprawdzone sposoby na przygotowania do wakacji.
Nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć myśleć o letnim wypoczynku. Przygotowania do wakacji to świetna okazja, aby poświęcić sobie trochę dodatkowej uwagi, a nawet wypracować kilka nawyków pielęgnacyjnych nie tylko na najbliższe lato, ale na kolejne lata.

„Witaminę D uzupełniajmy dietą także latem” - radzi dr Hanna Stolińska „Witaminę D uzupełniajmy dietą także latem” - radzi dr Hanna Stolińska
Witamina D wykazuje szereg korzystnych dla naszego zdrowia właściwości – jest ona niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego naszego ciała.

Nowe Centrum Medyczne LUX MED w Gdańsku
Grupa LUX MED otwiera nowoczesną placówkę, która zapewnia kompleksowe usługi z zakresu stomato-logii. 17 czerwca zostali przyjęci pierwsi pacjenci.

więcej »