Kafito.com

Artykuły prasowe

Bezpieczna pora na laser. Innowacyjna forma depilacji

Bezpieczna pora na laser. Innowacyjna forma depilacji

2022-11-03

Jesień to dobry moment na zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej. Z jednej strony regenerujemy skórę po wakacjach, przygotowując ją tym samym na zimę, a z drugiej szukamy zabiegów, które w lato należało odłożyć na później.

więcej »

Prozdrowotna akcja dla mężczyzn w Atrium Promenada

2022-11-03

„Zdrowie to męska rzecz” – to hasło akcji profilaktycznej organizowanej w Atrium Promenada we współpracy z Fundacją Kapitan Światełko.

więcej »
NoVa Park zadba o Męskie Zdrowie

NoVa Park zadba o Męskie Zdrowie

2022-11-03

W sobotę 5 listopada w godzinach 10.00-19.00 NoVa Park zaprasza wszystkich Panów na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach międzynarodowego ruchu „Movember”!

więcej »
Oddaj krew pępowinową na cele publiczne!

Oddaj krew pępowinową na cele publiczne!

2022-11-02

Dni Krwi Pępowinowej to akcja społeczna, która odbędzie się od 1 do 10 listopada 2022 w polskich szpitalach już po raz siódmy. Jej punktem kulminacyjnym będzie obchodzony na całym świecie 15 listopada Światowy Dzień Krwi Pępowinowej.

więcej »

„Droga do nowej siebie" – bezpłatny warsztat psychologiczny dla migrantek z Ukrainy w Warszawie

2022-11-02

Fundacja ADRA Polska i platforma GiveAndGetHelp.com zapraszają kobiety, które uciekły przed wojną w Ukrainie na bezpłatny, całodniowy warsztat psychologiczny, który odbędzie się dzięki dofinansowaniu z DNB Bank Polska 3 i 6 listopada w Warszawie.

więcej »

„Be Your Own BOSS” Pierwszy salon w nowej odsłonie Pre BOSSed w Warszawie w Atrium Promenada

2022-11-02

Marki BOSS nikomu przedstawiać nie trzeba. Ten niemiecki brand latami budował swój prestiż, wykorzystując wysokiej klasy materiały i tworzone z niezwykłą precyzją projekty.

więcej »

Jesienna dieta dziecka

2022-11-02

Zdrowa dieta dziecka to dieta urozmaicona, która zapewnia podaż niezbędnej ilości składników odżywczych. Ważna jest regularność – zwłaszcza ilość i pory posiłków. Cennych porad udziela ekspert ds. żywienia współpracujący z marką Barbora – internetowym sklepem spożywczym.

więcej »

Najnowsza kolekcja bielizny Intimate od Gatta już jest!

2022-11-02

Bielizna, będąca ważną częścią kobiecej garderoby, jest zdecydowanie czymś więcej niż samym elementem stroju. Modelowanie, korygowanie, wyszczuplenie sylwetki to tylko kilka funkcji, które może spełniać. Idealnie dopasowana pozwala lepiej poczuć się we własnej skórze.

więcej »
TOUS – kolejne nowe otwarcie w NoVa Park

TOUS – kolejne nowe otwarcie w NoVa Park

2022-10-28

Portfolio najemców centrum handlowego NoVa Park wzbogaciło się o znaną hiszpańską markę jubilerską TOUS. To pierwszy salon marki w Gorzowie Wielkopolskim.

więcej »
Ciężar korony – czy na dobre rozstaliśmy się z koronawirusem?

Ciężar korony – czy na dobre rozstaliśmy się z koronawirusem?

2022-10-28

Mimo powrotu do rzeczywistości, lekarze nie mają wątpliwości, że pandemia nadal odciska piętno na naszym zdrowiu. Wirus zaraził ponad 151 milionów ludzi na całym świecie. Do tej pory zginęło ponad 3,1 miliona ludzi

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Wózek dla niemowlaka – czym kierować się przy wyborze?
Wybór pierwszego wózka to poważna decyzja, od której zależy wygoda i bezpieczeństwo dziecka, a także komfort rodziców podczas użytkowania. Na rynku dostępnych jest wiele typów i modeli, a wybór tego jedynego, może okazać się nie lada wyzwaniem. Jak więc wybrać odpowiedni wózek i czego w nim szukać?

Czekolada i wino dobre na serce? Mity żywieniowe Polaków w badaniu Huawei
Jak o nasze serce zadbać? Z pomocą przychodzi badanie Huawei CBG Poland*, pokazujące nasze błędne przekonania na temat związku tego, co jemy, z tym, jak działa nasz układ krążenia.

ŻYCIE W CYKLU ŻYCIE W CYKLU
Lubisz składniki aktywne w kosmetykach? Świetnie! Jednak zbyt intensywne produkty, zamiast upiększać i dbać o zdrowie skóry – mogą spowodować stany zapalne i podrażnienia.

więcej »