Kafito.com

Artykuły prasowe

JAK ODPOCZYWAĆ Z RODZINĄ?

JAK ODPOCZYWAĆ Z RODZINĄ?

2022-06-03

Cały rok czekamy na upragnione wyjazdy i urlopy. Ciągle zapracowani, potrzebujemy momentów wytchnienia, najczęściej wspólnie z bliskimi. W trakcie normalnego trybu pracy ciężko o kontakt z rodziną. Wspólny rodzinny wypad to doskonały moment, aby zbliżyć się do siebie.

więcej »

Letnia garderoba w szwedzkim stylu

2022-06-03

Stylizacje na lato powinny wyróżniać się wygodą, komfortem noszenia i przewiewnymi, naturalnymi tkaninami. W wakacje warto wziąć przykład ze Szwedek i skandynawski styl wprowadzić do swojej szafy. Idąc za przykładem skandynawskich „It Girl”, zyskujemy kapsułkową garderobę na kilka sezonów.

więcej »
Nowe bezglutenowe kabanosy Madej Wróbel

Nowe bezglutenowe kabanosy Madej Wróbel

2022-06-02

Wieprzowe i drobiowe kabanosy śląskiej firmy Madej Wróbel są teraz dostępne w wersji bezglutenowej, w 4 charakternych smakach.

więcej »
1 czerwca: Światowy Dzień Mleka. Poznaj mleczne ciekawostki!

1 czerwca: Światowy Dzień Mleka. Poznaj mleczne ciekawostki!

2022-06-01

Dzień 1 czerwca to nie tylko święto dzieci. To także Światowy Dzień Mleka – napoju, który towarzyszy nam od pierwszych chwil życia! Z tej okazji przedstawiamy kilka faktów i ciekawostek na temat mleka, które warto znać.

więcej »

Trwa wiosenna loteria w sklepach E.Leclerc

2022-06-01

Do 16 czerwca br. w sklepach E. Leclerc w całej Polsce trwa wielka wiosenna loteria. Do wygrania ponad 200 koszy pełnych luksusowych produktów z linii Kwintesencja Smaku.

więcej »
Tej wiosny postaw na sportową elegancję!

Tej wiosny postaw na sportową elegancję!

2022-06-01

„Smart casual” pokochały blogerki modowe. Jest to trend, który nie wymaga wymyślnych stylizacji. Tak naprawdę im mniej tym lepiej. Zasada sportowej elegancji bazuje na kontrastach. Odbiegamy od klasycznego szufladkowania konkretnych stylizacji, łącząc je w nowatorski sposób.

więcej »

Klub fitness UP nowym najemcą w ETC Swarzędz

2022-06-01

30 maja w ETC Swarzędz rozpoczął działalność UP. Klub fitness, zajmujący powierzchnię ponad 1 500 mkw oferuje m.in. ponad 200 stoisk w 8 strefach wyposażonych w sprzęty marek premium, zajęcia grupowe oraz indywidualne.

więcej »
Czas na stopy!

Czas na stopy!

2022-05-31

Wiosna i nadchodzące lato motywują do zadbania o swój wygląd. Jest jednak jedna część ciała, o której zapominamy, a jest równie ważna uwagi. Mianowicie są to stopy, które pokazujemy w butach. Ta część ciała schowana przez większość roku, również wymaga troski.

więcej »
Nowości HARIBO

Nowości HARIBO

2022-05-31

Marka HARIBO wprowadziła 2 nowości, które ucieszą wielbicieli żelek!

więcej »

Kreatywny i rodzinny #DzieńDzieckazBarbora

2022-05-31

Wypełnienie wolnego czasu dzieciom w sposób, który rozwijałby ich potencjał i był okazją do budowania relacji, wymaga czasu, a właśnie jego w dzisiejszym zabieganym świecie brakuje najbardziej. W ciągu tygodnia możemy jednak wygospodarować całkiem pokaźną przestrzeń na wspólne chwile z bliskimi.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Podkreśl swój styl i postaw na sukienki! Podkreśl swój styl i postaw na sukienki!
Styliści zgodnie potwierdzają, że sukienki sprawiają, że kobiety czują się w nich wyjątkowo. Jest to ta część naszej garderoby, którą zdecydowanie nie możemy pominąć w sezonie letnim. Różnorodność fasonów, kolorów i wzorów zachęca do tego, aby za ich pomocą eksperymentować ze swoim wizerunkiem.

STYLOWE LATO STYLOWE LATO
URLOP TO DOSKONAŁY CZAS NA ZABAWĘ STYLEM. TO TEŻ NAJLEPSZY MOMENT, BY PORZUCIĆ BIUROWY DRESS CODE LUB DOMOWY OUTFIT PODCZAS HOME OFFICE NA RZECZ BARDZIEJ ODWAŻNYCH STYLIZACJI, WPROWADZENIE WIĘCEJ KOLORU. PRZY PAKOWANIU WALIZKI POSTAW TEŻ NA WYGODĘ KOMPONOWANIA WAKACYJNYCH LOOKÓW.

Nowe Prezydium Rady Głównej Instytutów Badawczych
W dniu 6 czerwca 2022 r. w Warszawie obradowało forum sprawozdawczo-wyborcze delegatów 91 instytutów naukowych.

więcej »