Kafito.com

Artykuły prasowe

OZONOWA NOWOŚĆ DLA STÓP

OZONOWA NOWOŚĆ DLA STÓP

2018-06-15

Krem do stóp z oliwą ozonowaną marki O3 ZONE to nowość na rynku kosmetycznym. Pielęgnuje i regeneruje suchą skórę z otarciami czy skaleczeniami, a co najważniejsze wspomaga leczenie grzybic.

więcej »
Cała prawda o depilacji

Cała prawda o depilacji

2018-06-15

Gładkie nogi nawet przez kilka tygodni? Czy to możliwe? Wiele kobiet w okresie wiosenno – letnim zadaje sobie takie pytania i nie znajduje na nie odpowiedzi.

więcej »
Ultra Violet... Romantyczny a zarazem prowokacyjny kolor roku

Ultra Violet... Romantyczny a zarazem prowokacyjny kolor roku

2018-06-15

Ma komunikować oryginalność, pomysłowość, wizjonerskie myślenie, które wyznacza trendy... Ultra Violet został wybrany przez Pantone Colour Institute kolorem 2018 roku. Co ciekawe, purpura miała również w symboliczny sposób oddać hołd ikonom zachodniej popkultury.

więcej »
Herbaciany podarunek, czyli wyjątkowe zestawy ślubne marki Czas na Herbatę

Herbaciany podarunek, czyli wyjątkowe zestawy ślubne marki Czas na Herbatę

2018-06-15

Podziękowania dla gości weselnych, podarunki dla rodziców czy też Młodej Pary – w dniu ślubu nie brakuje powodów do wręczania upominków.

więcej »
Trygon Sport otwarty w Wola Parku

Trygon Sport otwarty w Wola Parku

2018-06-15

Grono najemców Wola Parku powiększyło się o znaną markę oferującą obuwie, odzież sportową i casualową dedykowaną kobietom, mężczyznom i dzieciom - Trygon Sport. Sklep w Wola Parku zajął powierzchnię blisko 95 mkw.

więcej »

Nowe Familijne wafle Gofrowe o smaku karmelowym

2018-06-15

Marka Familijne stawia na Familijne wafle Gofrowe. Do rodziny wafli dołączył nowy smak Familijne wafle Gofrowe o smaku karmelowym, a pozostałe produkty z linii przeszły relaunch. Produkty są już dostępne w ogólnopolskiej dystrybucji.

więcej »
Hotel Manor House SPA z tytułem najlepsze Health & Anti-aging SPA!

Hotel Manor House SPA z tytułem najlepsze Health & Anti-aging SPA!

2018-06-15

W XII edycji plebiscytu SPA Prestige Awards kompleks hotelowy Manor House SPA trzykrotnie stanął na podium. Zdobył wyróżnienia w kategoriach Holistyczne SPA i Luksusowe SPA 5*, a w Health & Anti-aging SPA pokonał wszystkich konkurentów.

więcej »
Galeria Grafitt poszerza asortyment

Galeria Grafitt poszerza asortyment

2018-06-14

Galeria Grafitt systematycznie poszerza portfolio najemców. W zeszłym miesiącu ofertę pierwszej galerii handlowej w Zielonej Górze uzupełnił salon Eva Minge Concept Store. Drugi salon otworzył Men Garnitury. A od kilku dni klienci mogą również korzystać z usług sklepu Moda Męska Artur.

więcej »
Woda źródlana Mama i ja mini – stworzona z myślą o najmłodszych

Woda źródlana Mama i ja mini – stworzona z myślą o najmłodszych

2018-06-14

Butelka świeżej wody to obowiązkowy element w torbie każdego rodzica, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim. Wysokie temperatury w połączeniu z dziecięcą żywiołowością i ciekawością świata to kombinacja, która skutkuje zwiększonym pragnieniem.

więcej »
Ryż naturalny brązowy Halina – sposób na wartościowy posiłek

Ryż naturalny brązowy Halina – sposób na wartościowy posiłek

2018-06-14

Brązowy ryż zawdzięcza swoje niepowtarzalne właściwości sposobowi jego przetwarzania.

więcej »

Wyszukiwarka:

Menu

Ostatnio dodane artykuły:

Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia. Zaawansowana praktyka pielęgniarska szansą dla polskiej ochrony zdrowia.
Skrócenie czasu hospitalizacji nawet o 30%, redukcja powikłań do 20% oraz realne rozszerzenie współpracy - takie efekty przynosi wprowadzenie zaawansowanej praktyki pielęgniarskiej (APN - Advanced Practice Nursing) w krajach, które zdecydowały się na rozszerzenie kompetencji pielęgniarek.

Automatyzacja i cyfryzacja służby zdrowia lekarstwem na problemy szpitali? Automatyzacja i cyfryzacja służby zdrowia lekarstwem na problemy szpitali?
System ochrony zdrowia mierzy się z podwójnym wyzwaniem: starzejącym się społeczeństwem i rosnącą liczbą pacjentów przy jednoczesnych brakach kadrowych. W tych warunkach optymalizacja pracy szpitali staje się kluczowym elementem adaptacji systemu do nowych realiów demograficznych i operacyjnych.

Ministerstwo Zdrowia przedłuża pilotaż ds. antykoncepcji awaryjnej w aptekach do końca czerwca 2028 Ministerstwo Zdrowia przedłuża pilotaż ds. antykoncepcji awaryjnej w aptekach do końca czerwca 2028
Ministerstwo Zdrowia przedłużyło do 2028 r. pilotaż ds. zdrowia reprodukcyjnego umożliwiający farmaceutom wystawianie recept na antykoncepcję awaryjną w aptekach. Z danych resortu wynika, że w 2025 r. skorzystało z niej blisko 53 tys. osób.

więcej »