Zbiórka krwi w NoVa Park


Zbiórka krwi w NoVa Park
2022-03-03
Kolejna zbiórka krwi w NoVa Park!

W sobotę 5 marca w godzinach 10.00-13.00 NoVa Park – wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze, Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim – zaprasza do oddawania najcenniejszego daru, jaki można podarować drugiemu człowiekowi.

Krew jest bezcenna – nie można jej wyprodukować ani zastąpić. W okresie pandemicznym drastycznie spadła liczba krwiodawców, a tym samym ilość zasobów w bankach krwi. Sprawy nie ułatwia również obecna sytuacja w Ukrainie, gdzie prezydent Zelenski apeluje o oddawanie tej kropli życia. Dlatego też w najbliższą sobotę, 5 marca, w godzinach 10.00-13.00 przy wejściu do NoVa Park od strony Dominaty zaparkuje specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew.

Tych z Państwa, którzy mają nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat i ważą nie mniej niż 50 kg, zachęcamy do wsparcia potrzebujących! Aby oddać krew, należy:

è być zdrowym,

è być trzeźwym,

è być wyspanym i po lekkim posiłku,

è w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki),

è zabrać ze sobą dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

Każda osoba, która zdecyduje się oddać krew podczas akcji w NoVa Park, otrzyma w podziękowaniu upominek od Centrum – voucher do North Fish o wartości 20 złotych.

Krew jest zawsze potrzebna. Krew ratuje życie. Oddawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem i jest bezpieczne. Dlatego po raz kolejny zachęcamy do włączenia się w akcję krwiodawstwa. Pokażmy, że w naszych tętnicach płynie dobro, którym jesteśmy w stanie podzielić się z najbardziej potrzebującymi– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl