Zadbaj o środowisko – weź udział w zbiórce i pozbądź się odpadów komunalnych w MPSZOK-u przy Galerii


Zadbaj o środowisko – weź udział w zbiórce i pozbądź się odpadów komunalnych w MPSZOK-u przy Galerii
2023-03-22
W każdą środę w godzinach 15.00-16.30 przy Galerii Bemowo zatrzymuje się Mobilny Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (tzw. MPSZOK).

Dołącz do zbiórki i tym samym, miej swój udział we wspólnym dbaniu o naszą planetę. Organizatorem akcji jest Miasto s.t. Warszawa.

MPSZOK to odpowiednio przystosowany i oznaczony pojazd przeznaczony do przyjmowania od mieszkańców odpadów komunalnych, w tym odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych. Specjalnie oznakowany MPSZOK zatrzymuje się przed Galerią Bemowo od strony ul. Powstańców Śląskich w każdą środę w godzinach 15.00-16.30. Mieszkańcy mogą do niego oddawać m.in. chemikalia, baterie, farby, tusze, tonery, kleje czy mały sprzęt elektryczny (np. czajniki, suszarki) oraz elektroniczny (np. telefony komórkowe).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://warszawa19115.pl/-/pszok-mpszok

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma CBRE.

 

www.galeria-bemowo.pl 

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl