Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni


Zaczytany autobus zaprasza dzieci w podróż do krainy wyobraźni
2021-11-25
Gotowi na niespotykaną, czytelniczą przygodę? W niedzielę 28 listopada, w Warszawie, „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni!

Gotowi na niespotykaną, czytelniczą przygodę? W niedzielę 28 listopada, w Warszawie, „Zaczytany autobus” zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w podróż do krainy wyobraźni!

Twoje dziecko kocha książki? A może chcesz, by dopiero odkryło radość, jaką daje czytanie? Zabierz je w niedzielę 28 listopada na Plac Konstytucji, gdzie czekać będzie na Was „Zaczytany autobus” Instytutu Książki!

Startujemy o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00. Niebieski autobus z animatorem na pokładzie zabierze wszystkie chętne dzieci i ich rodziców w niezwykłą podróż po Warszawie. Obiecujemy wiele czytelniczych wrażeń i moc niespodzianek!

 

SZCZEGÓŁY:

data: niedziela 28 listopada 2021r.

start o godz. 12:00 oraz o godz. 14:00

miejsce startu: Warszawa, Plac Konstytucji

Zapraszamy rodziców z dziećmi.

„Zaczytany autobus” Instytutu Książki wyrusza na warszawskie ulice w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, by przybliżyć najmłodszym i ich rodzicom wartości, jakie niesie wspólne czytanie książek: rozbudzić ich ciekawość, zainspirować wyobraźnię oraz poczuć… bliskość. Do zobaczenia!

# # #

W ramach prowadzonej przez Instytut Książki od 2017 roku kampanii „Mała książka - wielki człowiek” już ponad 3 miliony książek trafiło w ręce najmłodszych czytelników.

Więcej informacji – na stronie kampanii: http://wielki-czlowiek.pl oraz na FacebookuInstagramie. Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i  Dziedzictwa Narodowego.

Nadesłał:

slawekul

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Agata, 2021-11-26 15:20:42

    Już nie możemy się doczekać! Na pewno będzie fantastycznie, moja córka ostatnio tylko o tym mówi, więc z wielką chęcią tutaj przyjdziemy ;)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl