„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica


„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
2022-12-02
W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami – „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.

Początek grudnia to czas, kiedy podejmujemy przygotowania do najbardziej rodzinnych Świąt w roku. Warto wówczas sięgnąć po najwyższej jakości produkty - z Piątnicy, no bo skąd - które sprawią, że potrawy na Boże Narodzenie będą wyjątkowo pyszne. Dzieląc się z bliskimi życzeniami wszystkiego co najlepsze, zadbajmy, by także na stole zagościło to, co najlepsze!

Produkty z Piątnicy powstają z najlepszego mleka, co gwarantuje ich wyśmienity smak i wysoką jakość, dlatego idealnie sprawdzą się do przygotowania świątecznych dań i wypieków.

Z Twarogu Sernikowego mielonego powstanie zachwycający smakiem i aromatem puszysty sernik, do pieczenia którego nie trzeba używać masła. To doskonały produkt o odpowiednich proporcjach serka śmietankowego i twarogu, nie zawiera konserwantów, barwników ani aromatów. Jest dostępny w opakowaniu 1 kg, idealnym do przygotowania rodzinnej porcji ciasta.

Do przygotowania warzywnych sałatek, sosów czy zup doskonałe będą natomiast śmietany z Piątnicy - gęste i delikatne. Śmietana 18% marki Piątnica to najpopularniejsza śmietana w Polsce, od wielu lat ceniona za wyjątkowe walory smakowe, szerokie możliwości wykorzystania w kuchni oraz... niezawodność!  Nie warzy się pod wpływem ciepła i doskonale podkreśla smak tradycyjnych polskich zup czy sosów.

Piątnicki Ser Mascarpone to mistrzowskie połączenie śmietankowego smaku z gładką, aksamitną konsystencją. Produkowany jest z najwyższej jakości śmietanki i stanowi doskonałe połączenie najlepszych cech sera, masła oraz śmietany.

W świątecznej komunikacji Piątnicy ukazane są ponadczasowe wartości, o których warto pamiętać i je pielęgnować - rodzinne więzi oraz przywiązanie do tradycji. Niech te Święta takie właśnie będą: ciepłe, rodzinne, a dodatkowo... smaczne!

Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=BlpXcSGXAew

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl