WSPIERAJ BARIERĘ OCHRONNĄ SWOJEJ SKÓRY Z NAWILŻAJĄCĄ LINIĄ NIVEA Sun Protect & Moisture


WSPIERAJ BARIERĘ OCHRONNĄ SWOJEJ SKÓRY Z NAWILŻAJĄCĄ LINIĄ NIVEA Sun Protect & Moisture
2019-04-16
Czy wiesz, że światło słoneczne w naturalny sposób poprawia nastrój? Przepełnia nas pozytywną energią, zapewnia pogodniejsze spojrzenie na świat i przywołuje niezapomniane letnie wspomnienia…

Dlatego uwielbiamy czerpać z jego mocy pełnymi garściami
i z radością wyczekujemy efektu skóry muśniętej słońcem - zdrowej i przepełnionej naturalnym blaskiem. Jednak pamiętaj, by zadbać o bezpieczny przebieg opalania! Wesprzyj barierę ochronną swojej skóry z nawilżającą linią NIVEA SUN Protect & Moisture i w pełni korzystaj z uroków beztroskich, słonecznych dni ;)

 

Ilość promieni UV akceptowalna dla naszej skóry zależy od wielu czynników takich jak karnacja, pora roku czy miejsce, w którym się znajdujemy. Aby uniknąć negatywnych skutków kąpieli słonecznych,
a więc oparzeń czy reakcji alergicznych, warto zabezpieczyć skórę oraz sięgnąć po sprawdzoną
i skuteczną pielęgnację. A fakty mówią same za siebie: w Polsce świadomość związana
z bezpiecznym opalaniem stale wzrasta, a konsumenci coraz częściej decydują się na zakup kosmetyków z wyższym stopniem ochrony przeciwsłonecznej.  Dane pokazują, że około 65% kupowanych przez Polaków produktów  stanowią już te z SPF 30 i wyższym. Za sprawą wzrastającej świadomości szkodliwości długiego przebywania na słońcu bez odpowiedniej protekcji, segment kosmetyków ochrony przeciwsłonecznej szybko się rozwija i rośnie rok do roku o około 20%.

Zróżnicowaną pod względem wysokości SPF gamę kosmetyków NIVEA proponuje w swojej linii NIVEA SUN Protect & Moisture, która wspiera barierę ochronną skóry i zabezpiecza ją zarówno przed oparzeniami słonecznymi, jak i przed starzeniem się spowodowanym promieniowaniem UV.


Co równie ważne w ciepłe dni - NIVEA SUN Protect & Moisture dba  o głębokie nawilżenie skóry narażonej na przesuszenie. Dzięki zróżnicowaniu produktów z linii każdy znajdzie coś dla siebie, a naturalna i zdrowa opalenizna będzie na wyciągnięcie ręki każdego słonecznego dnia!

Nadesłał:

kgolec

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl