Wiosenne wietrzenie domu, czyli Garażowe Łowy ponownie w CH Osowa


Wiosenne wietrzenie domu, czyli Garażowe Łowy ponownie w CH Osowa
2024-03-04
Już w sobotę 9 marca, w CH Osowa odbędzie się druga edycja Garażowych Łowów. Będzie to doskonała okazja do wywietrzenia swoich szaf oraz innych zakamarków domu i nadania drugiego życia niepotrzebnym przedmiotom. To również prawdziwa gratka dla wszystkich poszukiwaczy odzieży z drugiej ręki.

Zbliżająca się wiosna, to dobry moment, by zrobić porządki w szafach, pawlaczach oraz garażach. Dlatego z myślą o wszystkich, którzy planują wiosenne wietrzenie w swoim domu, Centrum Handlowe Osowa, organizuje Garażowe Łowy.

Już w sobotę 9 marca, od godziny 10.00 do 14.00, w pasażu centrum rozstawią się wystawcy, którzy postanowili nadać drugie życie niepotrzebnym już przedmiotom. Podczas wyprzedaży, na stoiskach można znaleźć nie tylko ubrania i dodatki, ale także meble, sprzęty gospodarstwa domowego, porcelanę, ceramikę, zabawki, książki, płyty CD, płyty winylowe i inne rzeczy, które szukają nowego właściciela. Garażowe Łowy są więc doskonałą gratką dla wszystkich miłośników stylu vintage, którzy lubią „polować” na nietuzinkowe przedmioty, niedostępne w komercyjnej sprzedaży i jednocześnie okazją do zakupów rzeczy z „drugiej ręki” w niezwykle atrakcyjnych cenach.

„Inicjatywa ma na celu udostępnienie mieszkańcom Trójmiasta przestrzeni do popularnie zwanej wyprzedaży garażowej. Wszelkie tego typu akcje, przyczyniające się do wspierania postaw proekologicznych i działania w duchu idei zero waste, są nam bardzo bliskie. Pierwsza edycja wydarzenia, które zorganizowaliśmy w lutym spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego z optymizmem zapraszamy na wiosenne „Garażowe Łowy”, zarówno poszukiwaczy okazji, jak i tych, którzy zamiast wyrzucać zbędne przedmioty, chcą nadać im drugie życie mówi Dariusz Rudziński, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, zarówno dla sprzedawców jak i kupujących.

Wszyscy, którzy podczas wiosennych porządków znajdą w swoich domach zbędne rzeczy i będą chcieli puścić je w dalszy obieg, mogą zgłaszać się do CH Osowa jako wystawcy Garażowych Łowów. Zgłoszenia przyjmowane są mailowo, na adres osowa@sierrabalmain.com, do 6 marca.  Zapisy możliwe są jedynie dla osób pełnoletnich. Organizacja stoiska i jego wyposażenie, jak stoły, koce czy wieszaki, leży po stronie wystawców. Pełen regulamin wraz z zasadami udziału w akcji jako wystawca dostępny jest na stronie
CH Osowa.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl