Wiosenne rabaty w Porcie Łódź


Wiosenne rabaty w Porcie Łódź
2019-04-10
Wiosna to doskonały czas na zmiany. Z kolei najbliższa sobota to świetna okazja na zakupy w dobrych cenach, dzięki którym metamorfoza wnętrza szafy czy mieszkania przebiegnie bez nadwyrężania portfela. 13 kwietnia to bowiem dzień rabatów w Porcie Łódź.

Coraz cieplejsze dni i słoneczna pogoda zachęcają do zmiany garderoby na lżejszą i bardziej kolorową. Tym bardziej, że w Porcie Łódź można teraz upolować wiosenne kolekcje ubrań i dodatków w niższych cenach. Z okazji „Szczęśliwej Trzynastki” sklepy przygotowały atrakcyjne promocje sięgające nawet 60%. 13 kwietnia specjalne oferty dla swoich klientów zaplanowały m.in. Etam, Esotiq, Quiosque, W.Kruk, Wittchen, CCC, Change Lingerie, Pawo, Villaro, Mon Amie, Gatta, Triumph i Venezia. Szeroki wachlarz propozycji zapewni tym samym możliwość metamorfozy „od stóp do głów”.

 

O dniu wielkich okazji nie zapomniała też IKEA. W sobotę 40% mniej zapłacimy za zastawę stołową, a 50% za nowy regał w energetycznym żółtym kolorze z serii Billy. Takich promocji nie można przegapić!

  Więcej informacji znajduje się na stronie: www.portlodz.pl/pl-pl/szczesliwa-trzynastka

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl