Wielkanocne poszukiwanie pisanek i labirynt dobrej zabawy w Atrium Targówek!


2024-03-19
Dłuższe dni, promienie słońca i pierwsze zielone pąki zwiastują, że wkrótce wiosna na dobre się u nas rozgości. Wraz z nią zbliżają się także Święta Wielkanocne. Z tej okazji warszawskie centrum handlowe Atrium Targówek organizuje wyjątkowe wydarzenie. Od 22 do 30 marca odwiedzający Atrium Targówek będą mieli niezwykłą okazję połączyć przedświąteczne zakupy z niecodziennymi aktywnościami. W tych dniach galeria rozkwitnie ogromem wiosennej zieleni, a klienci będą mogli wykorzystać piękną sezonową aranżację przestrzeni do zrobienia pamiątkowych fotografii i wzięcia udziału w zaplanowanych atrakcjach.

W tych dniach na najmłodszych czeka mnóstwo dobrej zabawy. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w jednej z najpopularniejszych na całym świecie wielkanocnych rozrywek - poszukiwaniu kolorowych pisanek i innych niespodzianek, które w bajkowym labiryncie ukrył zajączek! Spostrzegawczy śmiałkowie nagrodzeni zostaną upominkami! To nie koniec przygód! W labiryncie na pociechy czekać będą również inne atrakcje i gry takie jak memory, kręgle czy kółko i krzyżyk. Żeby wziąć udział w zabawie rodzice poproszeni zostaną o okazanie paragonu za zrealizowane zakupy o wartości min. 200 złotych.

Labirynt dobrej zabawy to nie koniec atrakcji, które przygotowało dla klientów centrum handlowe Atrium Targówek! Tuż po Świętach Wielkanocnych odwiedzający galerię mają szansę zaprosić wiosnę do swojego ogrodu. 5 i 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w centrum handlowym planowana jest akcja rozdawania tui pozostałych z wielkanocnego labiryntu, które klienci będą mogli wykorzystać w wiosennych aranżacjach ogrodowych. Drzewko będzie można odebrać okazując kupon w programie Masz Okazje. Liczba tui jest ograniczona. Jedna osoba może odebrać jedno drzewko. Więcej informacji na temat wydarzenia oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie centrum.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl