Warsztaty dla seniorów i targi edukacyjne w Porcie Rumia


2023-06-01
Na najbliższą sobotę 3 czerwca Port Rumia zaplanował atrakcje dla klientów w każdym wieku. Na dzieci, młodzież i rodziców czekają targi zajęć pozaszkolnych z ciekawą ofertą lokalnych szkół i instytucji oraz zajęciami pokazowymi.

Natomiast dla osób starszych przewidziano kreatywne warsztaty, podczas których będzie można nauczyć się własnoręcznie tworzyć letnie kolczyki. Wstęp wolny!

 

Targi edukacyjne dla dzieci i młodzieży

Wybór zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży to niełatwe zadanie dla rodziców. Podczas targów edukacyjnych w Porcie Rumia będzie można zapoznać się z różnorodną ofertą lokalnych firm i instytucji. Dla dzieci przygotowano zajęcia pokazowe oraz zabawy. 

Wśród wystawców znajdą się m.in. Tell more - szkoła językowa, Muzyczny Starter - szkoła muzyczna, Lotka - szkoła taneczno-akrobatyczna, Let's Go Centrum edukacji – z zajęciami z robotyki, Sportowa jedyneczka przedstawi zajęcia sportowe, Przystań na rozwój - psycholog dziecięcy, Stacja Kultura Biblioteka, Klub Stacja Muzyka, który zaprezentuje zajęcia muzyczne i rytmikę.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, którzy będą mieli możliwość wypróbowania instrumentów muzycznych, takich jak piano, gitara, flety, ukulele. Dzieci będą mogły poznać programowanie Minecraft, zbudować konstrukcje z klocków LEGO, obejrzeć pokazy solowe akrobatyki i układy akrobatyczne. Ponadto czekają zabawy i miniwarsztaty językowe - spotkanie z misiem Teddy Eddie, zajęcia przygotowane przez psychologa dziecięcego, zabawy z muzyką i rytmiką dla najmłodszych. 

Uczestnicy będą mogli wygrać wiele nagród m.in. balony, gadżety, słodycze, karnety na zajęcia i wiele innych.

Wspólne tworzenie letnich kolczyków – warsztaty dla seniorów

Podczas bezpłatnych, cyklicznych warsztatów kreatywnych 3 czerwca seniorzy będą tworzyć letnie kolczyki, które idealnie uzupełnią wakacyjne stylizacje. Zajęcia z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” to dobra okazja, aby spędzić czas wśród osób pasjonujących się tworzeniem rękodzieła.

Oryginalna biżuteria, idealna na lato powstanie w rękach uczestniczek i uczestników najbliższych warsztatów dla seniorów. W ruch pójdą sznurki, koraliki, kolorowe włóczki i inne materiały. Wielobarwne małe dzieła sztuki potrafią zaskoczyć samych rękodzielników!

Udział w warsztatach kreatywnych jest bezpłatny, uczestnicy na miejscu otrzymują wszelkie przybory potrzebne do wykonania pracy, a po zajęciach mogą zabrać swoje rękodzieło do domu na pamiątkę.

 Targi zajęć edukacyjnych i warsztaty dla seniorów odbędą się czerwca w godz. 12-17 Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi Wstęp wolny.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl