Walentynki w klimacie vintage w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej


Walentynki w klimacie vintage w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej
2024-02-08
Nietuzinkowa moda, oryginalne rękodzieła, kiermasz winyli, wyprzedaż szafy lokalnej influencerki, a do tego upominki dla zakochanych - tak zapowiada się walentynkowa edycja Bazaru na fali, w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej.

Wszyscy, którym bliska jest idea slow fashion czy zero waste, powinni wpisać w kalendarz datę 10 lutego i obrać kierunek na gdańskie Przymorze. Tego dnia Alfa Centrum Gdańsk – Galeria Alternatywna szykuje kolejną już edycję Bazaru na fali, tym razem w walentynkowym wydaniu.

Bazar będzie doskonałą okazją do zakupu oryginalnych prezentów dla bliskich. Na stoiskach można będzie wyszukać nie tylko różnorodne „perełki odzieżowe”, niedostępne w sieciowej sprzedaży, ale także inne produkty i akcesoria, jak np. oryginalną biżuterię hand made, ręcznie robioną ceramikę czy naturalne świece woskowe. Miłośników stylu vintage ucieszy również z pewnością możliwość zakupu ubrań z tzw. drugiej ręki.

Dodatkowym, źródłem nietuzinkowych przedmiotów, a do tego szansą na falę inspiracji, będzie wyprzedaż szafy lokalnej miłośniczki mody z drugiego obiegu. Martyna Ciszewska (moda oczami_lumpiary) na co dzień, na swoim Instagramie, dzieli się pomysłami na stylizacje, których bazę stanowią unikatowe znaleziska z second handów.

Nie zabraknie także stałego punktu programu, jakim jest kiermasz winyli. Fani muzyki z gramofonu będą mieli okazję wybrać ulubione muzyczne krążki spośród tysiąca płyt winylowych oraz posłuchać analogowych brzmień.

Dodatkową atrakcją podczas walentynkowej edycji bazaru, będą upominki od galerii. W dniu wydarzenia odbędzie się specjalna akcja, w ramach której można będzie otrzymać balon w kształcie serca, napełniony helem. Prezent mogą odebrać osoby, które w dniu trwania akcji zrobią w sklepach centrum zakupy za kwotę minimum 100 zł, zarejestrują paragon w programie lojalnościowym Alfa Bonus Club i zgłoszą się na stoisko promocyjne. Z akcji wyłączeni są wystawcy z Bazaru na fali.

Baza na Fali czynny będzie w godzinach 10.00-19.00. To już trzecia edycja tego przedsięwzięcia organizowanego w Alfa Centrum Gdańsk – Galerii Alternatywnej. Jego głównym celem jest udostępnienie mieszkańcom Trójmiasta okazji do alternatywnych zakupów, wartościowego spędzania czasu
i jednocześnie działania na rzecz ekologii i dbania o planetę.

Nadesłał:

WartoZobaczyć

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl