VIVO! Krosno rozdaje lody na Dzień Dziecka


VIVO! Krosno rozdaje lody na Dzień Dziecka
2021-05-27
Tegoroczny Dzień Dziecka w VIVO! Krosno zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. Centrum Handlowe przygotowało dla najmłodszych aż 3 000 kuponów na pyszne lody!

Darmowe kupony, które VIVO! Krosno przygotowało dla dzieci z okazji ich święta, będzie można wymienić na lody w cukierniach KEKS i SANTOS oraz w lodziarni GRYCAN, znajdujących się wewnątrz obiektu, a także LODOLANDII zlokalizowanej przy wejściu do Centrum Handlowego. Kupony będą rozdawane maluchom przez żywe maskotki ze znanych kreskówek. Wszystko to odbędzie się na terenie VIVO! Krosno w Dzień Dziecka, tj. 1 czerwca, w godz. 11.00-19.00.  

Maskotki z kuponami pojawią się również w najbliższy weekend, 30-31 maja, w różnych miejscach miasta. Wszędzie tam, gdzie spotkają dzieci, wręczą im kupony na pyszne lody. Voucher będzie można wykorzystać wyłącznie 1 czerwca w Dzień Dziecka i wymienić na 1 gałkę lodów w cukierniach KEKS i SANTOS oraz lodziarni GRYCAN. Z kolei w LODOLANDII najmłodsi wymienią kupon na małego loda.   

- W tym roku Dzień Dziecka w VIVO! Krosno upłynie pod znakiem lodowych słodkości. Wiemy, że dzieciom bardzo smakują lody serwane przez naszych najemców, dlatego też postanowiliśmy zrobić im właśnie taki przezent. Mamy nadzieję, że nasza akcja spotka się z dużym zainteresowaniem dzieci  – mówi Izabela Malecha, Dyrektor VIVO! Krosno.

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl