Uratuj komuś życie oddając krew w NoVa Park


Uratuj komuś życie oddając krew w NoVa Park
2022-09-07
W piątek 9 września w godzinach 9.00-12.00 NoVa Park organizuje kolejną akcję zbiórkę krwi. Banki krwi świecą pustkami, dlatego weź udział w akcji i pomóż uzupełnić zapasy, a tym samym uratuj komuś życie!

W najbliższy piątek przed NoVa Park zaparkuje specjalny krwiobus, w którym każda osoba gotowa wesprzeć potrzebujących będzie mogła oddać krew. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc oddać krew?

è być w wieku 18-65 lat, chyba że oddaje się krew po raz pierwszy – wtedy nie więcej niż 60 lat,

è ważyć nie mniej niż 50 kg,

è być zdrowym,

è być trzeźwym,

è być wyspanym i po lekkim posiłku,

è w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi należy dobrze nawodnić organizm, czyli wypić około 2 litry płynów (woda mineralna, soki).

 

Pamiętaj o zabraniu ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Na wszystkich krwiodawców czeka upominek na wzmocnienie w postaci czekolady. Dodatkowo, ważna informacja – gdy oddajesz krew, masz prawo do dwóch dni wolnego (w dniu, w którym oddałeś krew oraz w dniu następnym).

Oddawanie krwi jest bezpieczne. To nic nie boli i w żaden sposób nie zmniejsza Twojej siły. Dołącz więc do honorowych dawców krwi i podziel się tym najtańszym i najlepszym lekiem! Zapraszamy do udziału w zbiórce krwi w NoVa Park– mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Akcja „Pomaganie mamy we krwi” odbędzie się w piątek 9 września przed Nova Park w godzinach 9:00-12:00. Krwiobus będzie ustawiony przy wejściu od strony Dominanty. Więcej informacji o oddawaniu krwi na stronie https://rckik.zgora.pl/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, House, Mohito, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Hebe, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Smyk, Intersport, 4F, Outhorn, Adidas, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Vision Express, Fielmann, Media Expert, Pepco, KFC czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl