SZAMPON dermena® REPAIR


SZAMPON dermena® REPAIR
2020-09-30
SZAMPON dermena® REPAIR został stworzony z myślą o włosach osłabionych, suchych i zniszczonych, wymagających intensywnego odżywienia i regeneracji.

Specjalnie opracowana formuła SZAMPON dermena® REPAIR łączy doskonałe właściwości myjące i naprawcze z działaniem hamującym wypadanie włosów i stymulującym proces ich wzrostu.  Swoje właściwości rewitalizujące i naprawcze SZAMPON dermena® REPAIR zawdzięcza opatentowanemu składnikowi. Molekuła Regen7 jest substancją o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Reguluje pracę gruczołów łojowych i wzmacnia mieszek włosowy, poprawiając jego odżywienie. Utrzymuje skórę głowy w dobrej kondycji. Jako substancja pochodzenia witaminowego, nie jest toksyczny i nie powoduje podrażnień skóry.

SZAMPON dermena® REPAIR:


·       hamuje wypadanie włosów


·       wzmacnia i regeneruje włosy


·       chroni przed wysuszeniem


·       zmniejsza łamliwość włosów


·       zabezpiecza przed rozdwajaniem się końcówek


·       wygładza powierzchnię włosów


·       sprawia, że włosy odzyskują miękkość 

 

Cena: 32zł (200 ml)

Sposób użycia: szampon SZAMPON dermena® REPAIR przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji, szczególnie w okresach osłabienia kondycji włosów i zmian pór roku.

W przypadku nasilonego wypadania włosów poleca się równoczesne stosowanie szamponu i żelu dermena®. Doskonałym uzupełnieniem kuracji pielęgnacyjnej jest również odżywka dermena®, wzmacniająca włosy i ułatwiająca ich rozczesywanie.

Produkty dermena® dostępne są w sklepie firmowym https://shop.pharmena.eu/, aptekach i wybranych drogeriach. 

Nadesłał:

Pharmena SA
http://www.pharmena.eu/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl