Rusza intensywna kampania promująca Serki Wiejskie z Piątnicy – z owocami oraz wysokobiałkowy


Rusza intensywna kampania promująca Serki Wiejskie z Piątnicy  – z owocami oraz wysokobiałkowy
2023-01-20
Od 21 stycznia do 17 lutego 2023 roku OSM Piątnica prowadzić będzie kampanię Serków Wiejskich – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach promujących produkty podkreślone zostały ich wyjątkowe zalety – smakowe oraz funkcjonalne.

OSM Piątnica jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek Serek Wiejski i od tego czasu pozostaje liderem tej kategorii. Klasyczny Serek Wiejski znany jest konsumentom już od ponad 30 lat! Odpowiadając na trendy rynkowe i potrzeby odbiorców, OSM Piątnica poszerzyła ofertę serków wiejskich, wprowadzając również inne warianty tego kultowego produktu, w tym Serki Wiejskie z owocowymi dodatkami, a także wersję wysokobiałkową. Zachowują one wszystkie najlepsze cechy klasycznego serka: tradycyjną recepturę, najwyższej jakości składniki oraz doskonały smak.

Serki Wiejskie z owocami - piątnicki sposób na mały, smaczny posiłek

Serek Wiejski z owocami to pyszna propozycja zdrowej przekąski.
Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka śmietankowego serka można łatwo połączyć z pysznymi owocami, niczym z babcinej konfitury. To właśnie przepis na doskonały posiłek - pożywne śniadanie, pyszny deser czy szybką przekąskę w ciągu dnia. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica dostępne są w 5 różnych wariantach: z dodatkiem truskawek, ananasa, brzoskwini, jagody oraz malin z żurawiną.

Serek Wiejski wysokobiałkowy - takie danie dla sportowców i nie tylko!

Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka - aż 28 g w opakowaniu. Docenią go zwłaszcza osoby aktywne, uprawiające sport lub będące na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy OSM Piątnica to zdrowa przekąska, idealna przed i po aktywności fizycznej, ponieważ białko zawarte w serku wspomaga budowę i regenerację mięśni.

Kampania promocyjna Serków Wiejskich

W kampanii promocyjnej Serków Wiejskich z Piątnicy tradycja łączy się z nowoczesnością. Kultowy smak i skład uwielbianego przez konsumentów produktu pokazane są w nowej odsłonie - pysznej, zdrowej i funkcjonalnej przekąski. To także najszybszy sposób na pożywny posiłek, bo Serki Wiejskie z Piątnicy najlepiej smakują prosto z kubeczka - no bo skąd!

Zobacz spoty Serków Wiejskich z Piątnicy!

Serki Wiejskie z owocami: https://youtu.be/RDsYci0XWrM

Serek Wiejski wysokobiałkowy: https://youtu.be/OKQ2FxyxJYc

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl