Przyjemne ochłodzenie w upalne dni od Lidla!


Przyjemne ochłodzenie w upalne dni od Lidla!
2021-06-30
W trakcie upalnych, letnich miesięcy ukojenie zapewnią domowe klimatyzatory i wentylatory. Wybór urządzeń chłodzących znajdziemy w najnowszej ofercie sieci Lidl Polska, we wszystkich sklepach stacjonarnych od czwartku, 1 lipca do wyczerpania zapasów.
Letnie upały potrafią obniżyć komfort przebywania oraz pracowania w naszych domach i mieszkaniach. Praktycznym i atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem, a jednocześnie ucieczką od wysokich temperatur może być domowy klimatyzator lub wentylator. 

Sieć Lidl proponuje m.in. mobilny klimatyzator z przyjaznym dla środowiska czynnikiem chłodniczym R290 (Comfee, 899 zł/1 szt.). Klimatyzator 3 w 1 chłodzi, osusza i wentyluje. Jedno urządzenie zapewni optymalny poziom działania w pomieszczeniach do 25 mkw. Klimatyzator należy do urządzeń energetycznych klasy A. Posiada filtr przeciwpyłowy dla zdrowszego mikroklimatu w pomieszczeniu.

Klasycznym rozwiązaniem jest również wentylator podłogowy z regulowanym kątem nachylenia (SilverCrest, 149 zł/1 szt.) o 3 stopniach prędkości. Wentylator jest dostępny w trzech uniwersalnych kolorach do wyboru, dzięki czemu można go dopasować do każdego wnętrza. Wentylator jest również dostępny w sprzedaży online. 

Kolejnym urządzeniem chłodzącym, proponowanym przez Lidla jest klimator 8 W (SilverCrest, 79,90 zł/1 szt.). Klimator chłodzi i nawilża powietrze wodą lub kostkami lodu. Dodatkowo posiada nastrojowe światło LED w 7 kolorach. Jest również dostępny w sprzedaży online, na lidl-sklep.pl. 

Z kolei w pomieszczeniach z ograniczoną powierzchnią wolnego miejsca sprawdzi się doskonale wentylator kolumnowy 50 W (SilverCrest, 99 zł/1 szt.) o trzech poziomach dmuchawy. Wentylator dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – w czerni lub bieli do wyboru. Można go również zakupić online.

Oferta urządzeń do chłodzenia lub wentylowania dostępna będzie we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl Polska od czwartku, 1 lipca do wyczerpania zapasów. Dodatkowo część urządzeń sieć Lidl oferuje w ramach sprzedaży online, na stronie lidl-sklep.pl. 

Nadesłał:

Grzes33

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl