Poznaj MAOAM - najbardziej różnorodne gumy rozpuszczalne!


Poznaj MAOAM - najbardziej różnorodne gumy rozpuszczalne!
2021-02-24
Produkty MAOAM to klasyka smaku i synonim najwyższej jakości gum rozpuszczalnych od 1930 roku. To znakomite połączenie wyjątkowych smaków, różnorodnych kształtów i kolorów, gwarantujące ekstremalnie smaczne przeżycia. Sięgnij po MAOAM i daj się ponieść magii żucia!

MAOAM to najbardziej różnorodne gumy rozpuszczalne, gwarantujące przyjemność smaku w wielu odsłonach. Już teraz wybierz swoje ulubione MAOAM i przygotuj się na prawdziwą eksplozję smaku!

MAOAM KRACHER to lekko musujące wnętrze ukryte w chrupiącej otoczce, dzięki czemu każdy pojedynczy KRACHER ma wyjątkowo intensywny smak. Szukasz niesamowitych unikatowych wrażeń smakowych? Sięgnij po MAOAM Kracher  - super odlotowy smak gwarantowany!

MAOMIX to prawdziwa gratka dla fanów smaków MAOAM! W jednym opakowaniu MAOMIX zmiksowane zostały najbardziej lubiane produkty MAOAM - Stripes, Stripes Sour, Bloxx, Pinballs oraz Happy Fruttis.

Ten wyjątkowy mix to kompozycja smaków i kształtów, które gwarantują doskonałą zabawę dla każdego. Zatem... mixuj do woli!

MAOAM Happy Fruttis to aż 6 różnych smaków gum rozpuszczalnych MAOAM w jednej torebce. Dzięki pojedynczym porcjom są doskonałe do zabrania ze sobą - gdziekolwiek chcesz! To doskonała propozycja dla osób poszukujących nowości i różnorodności. Takiej paczce nie sposób się oprzeć! Sięgnij po Happy Fruttis i podziel się nimi ze swoją paczkąJ

MAOAM BLOXX to klasyczna guma rozpuszczalna uwielbiana od lat! Każda kostka pakowana jest osobno, dzięki czemu MAOAM Bloxx są idealne do dzielenia się. Do żucia dla małych i dużych! MAOAM Bloxx - zawsze pod ręką, zawsze smacznie, zawsze Bloxxy!

MAOAM STRIPES - to żucie w formacie XXL! Sięgnij po rozpuszczalne gumy z dodatkiem soku, który zapewnia delikatny, a jednocześnie wyjątkowo owocowy smak. To 7 pysznych wariantów - truskawka, malina, wiśnia, jabłko, cytryna, pomarańcza oraz cola - gwarantujących odlotowe doznania smakowe!

Smakuj MAOAM na okrągło! PINBALLS to soczyste, owocowe i... okrągłe gumy rozpuszczalne. Chrupiąca otoczka, a pod nią lekko musujące wnętrze - to unikatowe, zaskakujące połączenie zapewnia prawdziwą radość i doskonały, rozpływający się w ustach smak! Z PINBALLS nie ma nudy - w każdym opakowaniu znajduje się 10 odlotowych smaków - na który z nich trafisz dziś?

O MAOAM:
Historia marki sięga 1930 roku, kiedy to Edmund Münster nabył licencję na produkcję innowacyjnych, owocowych gum rozpuszczalnych, które nazwał MAOAM. Produkty te odniosły natychmiastowy sukces.

W 1986 roku nastąpiło przejęcie firmy Edmunda Münstera, przez Grupę HARIBO, która nabyła prawa do znaku towarowego MAOAM i włączyła markę do swojej oferty.


Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl