Pełna emocji zabawa ulubionymi modelami samochodów


Pełna emocji zabawa ulubionymi modelami samochodów
2023-07-20
W sobotę 22 lipca pasaż Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała zamieni się w pełną atrakcji przestrzeń, w której na dzieci czeka wiele radości.

W krainie zabawy Hot Wheels najmłodsi będą mogli wspólnie ułożyć tory wyścigowe i zorganizować emocjonujące wyścigi. Wydarzenie odbędzie w godzinach od 10 do 17. Wstęp wolny. 

Najbardziej rozpoznawalne na świecie samochody Hot Wheels już w najbliższą sobotę zagoszczą w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Na małych uczestników czaka wiele atrakcji. 

Zbuduj tor i zorganizuj wyścig samochodów Hot Wheels

W krainie zabawy Hot Wheels najmłodsi wspólnie ułożą tory wyścigowe i w ten sposób stworzą różne trasy – najdłuższe, najbardziej ciekawe, z największym skokiem lub największą pętlą. Następnie sprawdzą na nich możliwości samochodów Hot Wheels. Wyścigi pełne kaskaderskich sztuczek i sportowej rywalizacji dostarczą wszystkim wielu pozytywnych emocji. Z kolei znajome lokalizacje, jak warsztat, burgerownia czy parking, uatrakcyjnią wspólną zabawę. 

Moc dodatkowych atrakcji

Na dzieci, które wezmą udział w rodzinnym spotkaniu czekają dodatkowe atrakcje. W strefie kreatywnej będzie można samodzielnie złożyć model samochodu, pomalować tematyczną kolorowankę, a nawet zrobić sobie zmywalny tatuaż z ulubionym modelem samochodu Hot Wheels. Na najmłodszych czekają również w prezencie kolorowe balony.  

Rodzinna zabawa z samochodami Hot Wheels odbędzie się w sobotę 22 lipca w Centrum Handlowym AuchanBielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. W bezpłatnych atrakcjach będzie można wziąć udział od godziny 10.00 do godziny 17.00.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl