Odzieżowy pchli targ i spotkanie ze stylistką w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk


Odzieżowy pchli targ i spotkanie ze stylistką w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk
2023-07-20
Jak można spieniężyć ubrania, których nie używasz i jednocześnie kupić prawdziwe odzieżowe perełki za przysłowiowe grosze? Wystarczy w sobotę 22 lipca odwiedzić Centrum Handlowe Auchan Gdańsk, gdzie odbędzie się spotkanie pt. „Babskie sprawy”.

Od godziny 10 do godziny 15 będzie można nie tylko upolować oryginalne rzeczy na odzieżowym pchlim targu, lecz również skorzystać z bezpłatnej porady stylistki oraz wizażystki, a także poznać inne superkobiety z okolicy. Wstęp wolny. 

„Babskie sprawy” będzie wydarzeniem, które połączy ekologie z mnóstwem pozytywnych kobiecych emocji. W sobotę 22 lipca Centrum Handlowe Auchan Gdańsk wypełni gwar rozmów o modzie, dodatkach i letnich stylizacjach. Będzie można dać drugie życie ubraniom, które zalegają w szafach i kupić nowe rzeczy „z drugiej ręki”. Aby zarezerwować miejsce jako wystawca, należy dokonać rezerwacji w systemie evenea. Regulamin akcji będzie dostępny na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Gdańsk.  

Tego dnia odbędzie się również spotkanie ze stylistką Joanną Jasińską-Klamrowską. Będzie można skorzystać z bezpłatnej porady i dowiedzieć się, jak najlepiej podkreślić atuty sylwetki, jakie kolory ubrań i dodatków dodadzą nam energii oraz jak tworzyć stylowe zestawy. Z kolei profesjonalna wizażystka również obecna na spotkaniu podpowie jak wykonać makijaż, który dopełni każdą letnią stylizację. 

Spotkanie pt. „Babskie sprawy” odbędzie się 22 lipca w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku. Wydarzenie potrwa od godziny 10.00 do godziny 15.00. Wstęp wolny. 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl