Odzież sportowa Gatta Active od podszewki


Odzież sportowa Gatta Active od podszewki
2023-07-25
Spacer po okolicznych terenach? Bieganie? Trening w zaciszu domowym? A może ćwiczenia na siłowni?

Niezależnie od formy aktywności, niezbędne jest odpowiednie przygotowanie w postaci komfortowego stroju. Ubrania sportowe powinny odznaczać się zastosowaniem najlepszej jakości materiałów oraz technologii, będących gwarancją udanego treningu. Gatta Active doskonale wie, jakie właściwości powinny spełniać ubrania sportowe, co widoczne jest w oferowanych przez markę nowoczesnych rozwiązaniach. 

Bezszwowy komfort 

Jednym z rozwiązań, widocznym w produktach zarówno dla Pań i Panów, jest zastosowana technologia seamless. Jej cechą charakterystyczną jest brak szwów bocznych w konstrukcji, dzięki czemu ubrania sprawiają wrażenie drugiej skóry. To niezwykle ważne w przypadku odzieży sportowej. Do zalet produktów seamless można również zaliczyć szybkoschnącą dzianinę, a także wysoką trwałość materiału, bez efektu pilingowania. Wszystkie cechy konstrukcji bezszwowej pozwalają cieszyć się ulubioną aktywnością bez bolesnych otarć i podrażnień skóry. W asortymencie Gatta Active można znaleźć produkty takie jak legginsy, kolarki czy topy sportowe. 

Rewolucyjna przędza 

Gatta Active zapewnia komfort, nie tylko poprzez zastosowanie bezszwowej technologii, ale też dzięki wykorzystaniu rewolucyjnej przędzy NILIT ® BREEZE. Cechą charakterystyczną tego materiału, będącego dzianiną o strukturze dwuwarstwowej, jest transport potu i temperatury na zewnątrz, dzięki czemu skóra może oddychać. Wykorzystana przędza posiada właściwości chłodzące, które są niezwykle korzystne w przypadku każdego rodzaju treningu. Odzież sportowa jest wymagającą gamą produktów, pod względem niezbędnych właściwości i technologii. Chcąc zaoferować najwyższej jakości produkt należy zadbać o każdy szczegół, by cały strój zapewniał komfort podczas intensywnego treningu. Produkty Gatta Active cechują się takimi właściwościami materiałów jak termoregulacja oraz chłodzenie, a także wykorzystaniem bezszwowej konstrukcji. To najlepsze co możemy zaoferować naszym klientom, komentuje Dariusz Sadziński, Product Manager marki Gatta i Gatta Active. 

Zastosowanie odpowiednich materiałów oraz nowoczesnych technologii jest kluczem do sukcesu odzieży marki Gatta Active. Wszystkie produkty zapewnią wyjątkowy komfort podczas każdego treningu. 

***

O firmie: 

Gatta Active to sportowa siostra marki Gatta – polskiej firmy założonej w latach 90-tych, będącej niekwestionowanym liderem wśród polskich producentów rajstop i bielizny. Odzież sportowa Gatta Active to świetne połączenie wysokogatunkowych materiałów, ciekawych rozwiązań technologicznych i komfortu. Ubrania zostały przygotowane w taki sposób, aby podnosić efektywność treningów dzięki właściwej cyrkulacji powietrza oraz zapewnieniu maksymalnego komfortu. W skład kolekcji wchodzą sportowe topy i legginsy damskie, odzież sportowa męska oraz dresowe bluzy i spodenki sportowe, pozwalające maksymalnie skupić się na wykonywanej aktywności. Bezszwowa technologia redukuje możliwość powstawania bolesnych otarć czy też irytującego ocierania.

Właścicielem marki Gatta jest Grupa Ferax – znajdująca się w czołówce producentów wyrobów pończoszniczych i bezszwowych. To firma wiodąca we wprowadzaniu innowacji produktowych i technologicznych, jak również w przestrzeganiu najwyższych standardów jakości, pracy i etyki w procesie produkcji i wytwarzania. Do kluczowych marek Grupy należą: Gatta (rajstopy, pończochy, bielizna, odzież, stroje kąpielowe), Gatta Active (odzież sportowa) oraz Wola (skarpetki).

Więcej informacji o Gattcie i jej produktach:

https://gatta.pl/pl/

https://wola.pl/


Nadesłał:

Redakcja Redakcja

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl