Oddaj krew w Galerii Bemowo i pomóż dzieciom z chorobami onkologicznymi


Oddaj krew w Galerii Bemowo i pomóż dzieciom z chorobami onkologicznymi
2022-04-05
Kolejna zbiórka krwi w Galerii Bemowo! W sobotę 9 kwietnia w godzinach 10.00-15.00 Galeria Bemowo zaprasza do oddawania najcenniejszego daru, jaki można podarować drugiemu człowiekowi.

Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie „Dać siebie innym”, a partnerem – hipermarket Carrefour.

Zbiórka krwi przed Galerią Bemowo to kolejna już akcja prozdrowotna organizowana w ostatnich dniach przez bemowskie centrum handlowe. Tym razem klienci i mieszkańcy Bemowa będą pomagać dzieciom z chorobami onkologicznymi!

Zbiórka krwi odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia 2022 roku, na parkingu przed Galerią Bemowo w godzinach 10.00-15.00. Płytki krwi można z kolei oddać w Stacji Krwiodawstwa na ul. Saskiej 63/75 w godzinach 7.00-13.00.

Aby oddać krew, wystarczy:

·         być osobą pełnoletnią i mieć nie więcej niż 65 lat lub – w przypadku oddawania krwi po raz pierwszy – nie więcej niż 60 lat,

·         ważyć nie mniej niż 50 kg,

·         czuć się zdrowo,

·         być wyspanym,

·         być trzeźwym,

·         mieć ze sobą dowód osobisty.

W dzień akcji najlepiej zjeść lekki posiłek, a w ciągu doby poprzedzającej oddanie krwi wypić więcej napojów niż zwykle, aby dobrze nawodnić organizm (około 2 litry płynów - woda mineralna, soki). Samo oddawanie krwi trwa zwykle 5-8 minut i jest całkowicie bezpieczne.

Informacje o firmie:

Galeria Bemowo powstała w 1999 roku, a całkowita powierzchnia użytkowa obiektu to prawie 35.000 m2. Ofertę handlową centrum tworzy 69 najemców, głównymi z nich są: hipermarket Carrefour oraz sklepy RTV Euro AGD, Pizza Hut oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking z 944 miejscami postojowymi.

Właścicielem Galerii Bemowo jest Futureal. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.galeria-bemowo.pl

O APSYS

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use, inwestycjach mieszkaniowych oraz w obszarze zarządzania powierzchniami biurowymi. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości.

Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 1 000 000 mkw. GLA w 25 obiektów handlowych zlokalizowanych w 16 największych miastach w kraju. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w kategoriach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

 

O FUTUREAL

 

Grupa Futureal jest czołowym graczem na rynku nieruchomości w Europie Środkowej, z inwestycjami przekraczającymi 5 miliardów euro.

 

Portfel inwestycyjny obejmuje projekty rewitalizacji obszarów miejskich o funkcjach mieszkalnych, nieruchomości mieszkalne, obiekty handlowe, biurowe, przemysłowe i logistyczne, inwestycje w nieruchomości komercyjne oraz różnorodne programy finansowania strukturalnego.

 

Celem Futureal Group jest stworzenie trwałej wartości dla inwestorów, klientów, a także dla szerszej społeczności. W rezultacie zrównoważony rozwój odgrywa decydującą rolę w każdym z działań, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony środowiska, zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego oraz zaangażowania w odpowiedzialność społeczną i związane z nimi inicjatywy.

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl