Nowy butik Lilou w Bonarce


Nowy butik Lilou w Bonarce
2021-05-24
Słynąca z personalizowanej biżuterii marka Lilou otworzyła dziś nowy butik w krakowskiej Bonarce. Nowoczesny butik z atelier mieści się na I piętrze, a jego wystrój idealnie współgra z estetyką i filozofią marki.

Biżuterię Lilou m.in. noszą światowej sławy aktorki, a także pochodząca z Krakowa tenisistka Agnieszka Radwańska.

Eleganckie, klimatyczne i stylowe wnętrze to doskonałe otoczenie dla wyjątkowych emocji z jakimi kojarzy się Lilou. Butik w Bonarce jest już czterdziestym punktem na mapie talizmanów Lilou.

Magdalena Mousson-Lestang stworzyła markę w 2009 roku. W ciągu dwunastu lat powstało 36 butików zlokalizowanych w Polsce i 4 za granicą: butik w Paryżu przy prestiżowym 145 Boulevard St-Germain, 3 butiki w Niemczech, w Düsseldorfie, Aachen oraz Münster.

Lilou proponuje kolekcje dla niej, dla niego i dla najmłodszych. Charakterystyką i siłą marki jest personalizacja i możliwość tworzenia własnych, niepowtarzalnych kompozycji. W każdym butiku, także tym w Bonarce, znajduje się atelier - pracownia, w której biżuteria jest grawerowana i konfigurowana zgodnie z życzeniami klientów. Filozofia oparta na możliwości wykonania osobistego grawerunku sprawia, że talizmany pozwalają wyrazić miłość, wdzięczność, a także upamiętnić ważne chwile.

Lilou charakteryzuje kreatywność i dążenie do realizacji marzeń klientów. Wszystkie wzory są autorskie i powstają w pracowni projektowej, na czele której stoi twórczyni marki. Każdy model biżuterii jest zastrzeżony w urzędzie patentowym.

Odpowiedzialność i zaangażowanie społeczne to dla twórczyni marki ważna część działalności Lilou. Dochód ze sprzedaży modeli biżuterii dedykowanych fundacjom charytatywnym od lat finansuje szczytne inicjatywy wspierając m.in. Fundację DKMS Polska i Stowarzyszenie Piękne Anioły. Od początku współpracy z Fundacją DKMS Polska Lilou przekazało blisko milion złotych na badania potencjalnych dawców szpiku, któremu każdy musi się poddać, aby pomyślnie znaleźć się w bazie dawców
i móc uratować komuś życie. W butikach Lilou organizowane są cykliczne rejestracje do bazy dawców. Do tej pory udało się zarejestrować blisko 500 osób, z których jedna stała się dawcą faktycznym
i uratowała życie małej dziewczynce.

Siódmy rok współpracy ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły to wyremontowany dom dziecka w Cyprzanowie, świetlica dla dzieci w szpitalu w Krakowie, placówka opiekuńczo-wychowawcza w Łodzi oraz kilkadziesiąt pomyślnie zrealizowanych remontów mieszkań i pokoi dla dzieci z rodzin żyjących w ubóstwie. Dzięki zawieszce „Skrzydło Miłości" dedykowanej Stowarzyszeniu udaje się zapewnić wielu dzieciom godne warunki do nauki, zabawy i snu.

Biżuterię Lilou noszą takie sławy jak zdobywczynie Oscarów Halle Berry i Sandra Bullock, amerykańska aktorka Eva Longoria, wokalistki Alicia Keys, Christina Aguilera, czy Nicole Scherzinger. Do grona wiernych fanek marki należy top modelka Anna Jagodzińska, prezenterki Paulina Sykut-Jeżyna oraz Marzena Rogalska, aktorki Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Lamparska, Julia Kamińska, a także tenisistki Agnieszka Radwańska i Iga Świątek.

Dzięki nowemu salonowi Lilou w Bonarce miłośniczki i miłośnicy pięknych ozdób zyskują jeszcze większy wybór. Wraz z nim, bogatą ofertę biżuterii i akcesoriów reprezentuje 15 salonów.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot".

Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl