NOWOŚĆ! DAX SUN URBAN ADAPT


NOWOŚĆ! DAX SUN URBAN ADAPT
2022-05-27
O ochronie przeciwsłonecznej powinniśmy pamiętać nie tylko na wakacjach. W warunkach miejskich nasza skóra również narażona jest na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

 

Linia UrbanAdapt to pewnego rodzaju sojusz i próba pojednania człowieka z przyrodą. Preparaty z linii działają niczym tarcza ochronna dla skóry, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem krytycznych czynników środowiskowych. Z drugiej strony formuły preparatów zostały skomponowane tak, aby wykluczyć negatywny wpływ na naszą planetę. Zostały zastosowane cząsteczkowe filtry przeciwsłoneczne nowej generacji potwierdzone The BASF Eco Sun Pass, które działają w poszanowaniu dla życia morskiego. Układ filtrów jest biodegradowalny, dzięki czemu nie są uciążliwe dla otoczenia. 

Formuły kosmetyków Dax Sun UrbanAdapt to także ukłon w stronę ajurwedy, by w harmonii
z naturą, tradycją i nauką wykorzystać wyjątkowe właściwości amli (agrestu indyjskiego) - adaptogenu. Amla skutecznie niweluje skutki stresu oraz stymuluje adaptację organizmu
do niesprzyjających warunków zewnętrznych. Dodatkowo długoterminowo chroni przed wolnymi rodnikami i miejskimi zanieczyszczeniami.

Nadesłał:

Marek Z

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl