Nowa drogeria Hebe na warszawskiej Ochocie! Wpadnij do Reduty i skorzystaj z powitalnej oferty


2024-03-12
Zadbaj o wiosenny glow up i odśwież swoją kosmetyczkę! Już 15 marca zapraszamy na otwarcie nowej drogerii Hebe w centrum handlowym Atrium Reduta. Tego dnia odwiedzający galerię będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty, wziąć udział w konkursach, a także otrzymać specjalny upominek!

Oferta handlowa Reduty stale się poszerza. Pod koniec zeszłego roku na terenie galerii otworzyły się dwa nowe sklepy – Dealz i Maxi Zoo. Teraz do grona najemców dołączy także Hebe – sieć wyjątkowych drogerii, oferujących produkty dla zdrowia i piękna każdej kobiety.

Już od 15 marca klienci Reduty będą mogli skorzystać z ogromnego asortymentu drogerii, posiadającej bogatą ofertę marek na wyłączność w kategoriach kosmetyków profesjonalnych, koreańskich, naturalnych czy dermo. Tym, co także wyróżnia Hebe na tle konkurencji, jest obsługa na najwyższym poziomie, dzięki której przez kilka lat z rzędu firma może pochwalić się nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi. Na przestrzeni lat sieć uzyskała również wyróżnienia Drogerii Roku za swój niepowtarzalny asortyment, najszybsze podążanie za trendami oraz wygodę i łatwość robienia zakupów. Obecnie Hebe posiada ponad 340 drogerii na terenie całej Polski.

Otwarcie nowego punktu planowane jest na najbliższy piątek, 15 marca o godzinie 10.00. Wydarzenie poprowadzi konferansjer, a dla osób, które tego dnia odwiedzą drogerię, przygotowano liczne upominki dla klientów, konkursy i bony za zakupy!

Więcej informacji nt. wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl