Modnie z influencerami we Wrocław Fashion Outlet


Modnie z influencerami we Wrocław Fashion Outlet
2021-08-26
Już w tę sobotę i niedzielę, 28 i 29 sierpnia, odwiedź Wrocław Fashion Outlet i przekonaj się, że powrót do szkoły, na uczelnię, czy do biura może odbywać się na stylowo i w towarzystwie zniżek nawet do – 70%

Powrót do pracy, na uczelnię, czy do szkoły wiąże się ze zmianą sezonu i garderoby. Postanowiliśmy umilić naszym klientom ten okres przejściowy organizując wyjątkowe wydarzenie modowe „Fall into Fashion”. Podczas najbliższego weekendu na naszych gości czeka wyprzedaż szaf popularnych instagramerek i fashionistek, specjalne stoiska pop-up warszawskich projektantów oraz wiele innych niespodzianek, dzięki którym nasz powrót z wakacji będzie po prostu stylowo udany. W ten weekend zdecydowanie warto nas odwiedzić – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet.

Inspiruj się modą

„Fall into Fashion” to akcja dla każdego, komu świat stylu i mody jest bliski. Na dobry początek 28 i 29 sierpnia warto zajrzeć na wyprzedaż szaf influencerek. W sobotę 28 sierpnia we Wrocław Fashion Outlet ze swoją wyjątkową selekcją ubrań pojawią się Kasia Nowicka „Novika”, Laura Matuszyk „Horkrus” i Ewelina Kustra, a w niedzielę handlową Karoliną Maras, Ida Cupas i Anna Kozioł „Lawirantka”. Z chęcią podzielą się także własnymi inspiracjami i stylowymi wskazówkami.

Podczas weekendu z niedzielą handlową zajrzyj także do wyjątkowych stoisk projektantów dostępnych tylko w te dwa dni. Jedno z nich przygotowuje Lidia Kalita, której kreacje cechują nie tylko najwyższa jakość wykonania, czy precyzja, ale również unikatowy styl, niekonwencjonalne wzornictwo, a także wysoko gatunkowe materiały, nadające kreacjom ekskluzywny charakter. Obecna będzie także Daria Bambalina – twórczyni marki Dash My Buttons.

Czarujesz stylem i nie boisz się oceny innych? Podczas weekendu we Wrocław Fashion Outlet pozwól się odkryć naszemu fotografowi. Od godz. 12:00 do godz. 17:00 będzie szukać ciekawych kreacji wśród naszych klientów. Właścicielka bądź właściciel najciekawszej stylizacji otrzyma nagrodę w postaci weekendowego pobytu dla dwóch osób w luksusowych hotelu spa Uroczysko Siedmiu Stawów w okolicach Niemczy na Dolnym Śląsku.

Podwójnie zyskuj na zakupach

Podczas zakupów we wrocławskim outlecie warto pamiętać o Wrocław Fashion Club. Korzystanie z karty bądź aplikacji mobilnej programu lojalnościowego daje jej użytkownikom okazję do odkładania w elektronicznym portfelu 5% wartości każdej transakcji dokonywanej w regularnych sklepach uczestniczących w programie. Zgromadzone środki można wykorzystać już podczas kolejnych zakupów i tym samym obniżyć ich koszt. W najbliższe sobotę i niedzielę na uczestników programu lojalnościowego czeka dodatkowa niespodzianka. Po dokonaniu zakupów za minimum 150 złotych i zgłoszeniu się tego samego dnia z paragonami do punktu informacyjnego, każdego dnia pierwszych 150 klientów otrzyma zielone roślinki doniczkowe lub  bomby siewne, dzięki którym stworzymy sobie na balkonie czy w ogródku własną małą łąkę.

 

Stylowo powróć do pracy, na uczelnię i do szkoły z Wrocław Fashion Outlet. Już teraz dowiedz się, co ciekawego czeka na Ciebie 28 i 29 sierpnia wchodząc na stronę www.wroclawfashionoutlet.com Znajdziesz tam także regulaminy i zasady niespodzianek dostępnych w ramach akcji „Fall into Fashion”.

Nadesłał:

apiwek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl