Moc przygód z Bluey! Czas na wspólną zabawę w Atrium Targówek!


2024-04-17
Dla wszystkich małych i dużych fanów serii animowanej „Bluey”, nadchodzi niezwykła okazja do wspólnej zabawy! Odwiedź Atrium Targówek już 19 i 20 kwietnia! Zrób sobie pamiątkowe zdjęcie z „Bluey” i weź udział w kreatywnych warsztatach!

Już 19 i 20 kwietnia centrum handlowe Atrium Targówek zmieni się w krainę bajkowych przygód, gdzie dzieci i ich rodzice będą mogli wspólnie odkrywać uroki ulubionej kreskówkowej rodziny. Organizatorzy zapewnią niezapomniane emocje i edukacyjną rozrywkę dla najmłodszych.

Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji w strefie kreatywnej, a specjalnie przygotowana strefa multimedialna zachęci do podjęcia interaktywnych wyzwań. Podczas wydarzenia pociechy będą mogły spotkać się z Bluey i zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie. Na uczestników czekać będzie także wiele stref animacyjnych. Dzieci będą mogły skorzystać z basenu pełnego kolorowych kulek, bawić się w dmuchanej, balonowej kuli oraz obejrzeć ulubioną animację na dużym ekranie. Wydarzenie to doskonała okazja do międzypokoleniowej zabawy.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia, w godzinach 12:00 – 18:00 w centrum handlowym Atrium Targówek ul. Głębocka 15. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

„Bluey” po raz pierwszy zadebiutowała w 2018 roku w Australii na telewizyjnych ekranach i natychmiast podbiła serca najmłodszych telewidzów. Niezwykle uroczy i zabawny serial o rodzinie czterech piesków pokazuje, jak kreatywna zabawa pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Bluey, suczka australijskiej rasy Blue Heeler, ma mnóstwo ciekawych pomysłów i uwielbia, gdy domowa codzienność jest przepełniona wesołymi przygodami. W każdym odcinku wykorzystuje swoją nieograniczoną energię do grania w wymyślne gry, które rozwijają się w nieprzewidywalny i przezabawny sposób.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl