Miraculum podsumowuje przychody w styczniu 2023 r.


Miraculum podsumowuje przychody w styczniu 2023 r.
2023-02-10
Notowana na rynku głównym GPW firma kosmetyczna Miraculum w styczniu 2023 roku wygenerowała niemal 4 mln zł przychodów – o 7 proc. mniej w porównaniu do stycznia 2022, kiedy to wyniosły one 4,3 mln zł. W minionym miesiącu spółka kontynuowała sprzedaż do stałych klientów oraz poszerzyła partnerstwa.

- Wynik w styczniu 2023 r., choć nieco niższy niż w analogicznym okresie rok wcześniej, jest satysfakcjonujący i nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. W styczniu 2022 roku odbyło się więcej akcji in-out z sieciami sklepów, które pozytywnie wpłynęły na przychody – komentuje Marek Kamola, członek zarządu Miraculum.  

Dużym sukcesem działu eksportu w styczniu 2023 r. była realizacja pierwszej sprzedaży dla nowego partnera z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Produkty spółki już niebawem będą dostępne w jednej sieci drogeryjno-aptecznej w tym kraju. To kolejny etap budowania obecności i świadomości marek Miraculum w krajach Zatoki Perskiej. Równolegle, w trwają prace końcowe w zakresie przygotowania produkcji dwóch znaczących zamówień o wartości 300 tys. USD oraz 220 tys. USD. Realizacja dostaw jest przewidziana jest na I i II kwartał 2023 r.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl