Miraculum planuje wznowienie produkcji wody kolońskiej Prastara


Miraculum planuje wznowienie produkcji wody kolońskiej Prastara
2022-12-20
Notowana na rynku głównym GPW firma kosmetyczna Miraculum powiększyła portfolio marek o kultowy brand – markę PRASTARA. Firma po wielu latach powraca do produkcji kultowej wody kolońskiej o legendarnym zapachu, którego receptura została stworzona w 1682 roku.

- Wzbogacenie oferty Miraculum w kategorii wody kolońskie o legendarną markę PRASTARA, to bardzo ważne wydarzenie w historii naszej firmy. Po wielu latach przerwy wracamy do produkcji tego kultowego produktu, którego pierwowzór nuty zapachowej stworzył w 1682r Jean Paul Feminis, nadworny chemik Ludwika XIV. Aktualnie pracujemy nad odtworzeniem zapachu na podstawie odnalezionej w archiwum receptury. To nasza odpowiedź na wiele zapytań ze strony klientów o ten kosmetyk, aktualnie niedostępny na rynku – komentuje Sławomir Ziemski, członek zarządu Miraculum.

Kompozycja zapachowa wody kolońskiej Prastara opracowano na podstawie łacińskiego manuskryptu znalezionego w latach 50-tych w archiwum przedwojennej firmy PIXIN. Woda była produkowana przez Miraculum przez kilkadziesiąt lat w XX wieku. Spółka oprócz wznowienia produkcji planuje odświeżenie wizerunku marki i spodziewa się, że produkt szybko zyska uznanie wśród klientów – szczególnie w środowisku barberskim.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl