Mikołajki pełne atrakcji w ETC Swarzędz


Mikołajki pełne atrakcji w ETC Swarzędz
2019-12-03
Na co najbardziej czekają wszystkie dzieci przed Świętami? Oczywiście na Mikołaja! W tym roku ich marzenie o spotkaniu z Białobrodym ma szansę ziścić się wcześniej.

Ulubiony Święty zawita wraz ze swoimi pomocnikami do ETC Swarzędz już w najbliższą sobotę. Wizycie towarzyszyć będzie dodatkowo masa atrakcji, których nie można przegapić!

Mikołajki w ETC Swarzędz zapowiadają się magicznie! 7 grudnia w godzinach 11:00-17:00 Centrum odwiedzi najprawdziwszy Święty Mikołaj. Nie przyjedzie jednak sam. Wspólnie z elfami i zimową księżniczką zapewni wszystkim niesamowite przeżycia. Zaplanował dla małych i dużych gości ETC Swarzędz niezwykłe przywitanie – poprowadzi paradę po centrum handlowym przy akompaniamencie świątecznych piosenek. Ekipa Mikołaja zaprosi dzieci do udziału we wspólnych śpiewach, którymi rozbrzmi cały pasaż handlowych. Będzie głośno i bardzo wesoło! Co więcej, pomocnicy Białobrodego zaproszą najmłodszych do udziału w bajecznych animacjach. Uczestnicy wspólnie z księżniczką z krainy lodu będą mieli okazję potańczyć do świątecznej muzyki. Z kolei w pracowni równie rozśpiewanych elfów wszyscy chętni stworzą własnoręcznie mini-zabawki, które będą mogli zabrać ze sobą do domu. Mikołaj ze swoją zaczarowaną drużyną pozostanie w centrum do godz. 17:00. Warto przyjść, by zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i szepnąć mu na ucho o wymarzonym prezencie pod choinkę – w końcu Święta już niedługo! To jednak nie koniec atrakcji! W ramach wydarzenia odbędzie się też niezwykły koncert podopiecznych szkoły muzycznej MUZZA. Mali muzycy specjalnie na tę okazję przygotowali świąteczny repertuar, który sprawi, że wizyta w ETC Swarzędz upłynie w niezwykłej atmosferze. Będzie można posłuchać aranżacji utworów znanych i lubianych artystów m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Anny Jantar i Dawida Podsiadło. Nie zabraknie też nastrojowych kolęd, muzyki filmowej oraz klasycznej.

 

Zapraszamy! 7 grudnia, godz. 11:00-17:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl