Letnie spotkanie z ulubionymi zabawkami


Letnie spotkanie z ulubionymi zabawkami
2023-07-20
Jak ciekawie i radośnie spędzić czas w letnią sobotę? Dobrym pomysłem będzie zabawa w towarzystwie postaci z bajek i ulubionych zabawek. 22 lipca Centrum Handlowe Auchan Mikołów zaprasza na radosną zabawę w świecie Barbie oraz spotkanie z bohaterami bajki „Tomek i przyjaciele”. Wstęp wolny.

W sobotę 22 lipca w Centrum Handlowym Auchan Mikołów dzieci mogą spędzić czas w towarzystwie ulubionych postaci z bajek i przenieść się w świat ukochanych zabawek. Coś dla siebie znajdą i dziewczynki, i chłopcy. Atrakcje będą dostępne od godziny 10.00 do godziny 17.00. Udział w zabawie jest bezpłatny. 

Zabawa w świecie mody razem z lalką Barbie

W programie sobotniego spotkania znajdą się propozycje stworzone specjalnie dla miłośniczek mody i świata lalki Barbie! W kolorowej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małych artystów. Dodatkowo każde dziecko będzie mogło pobawić się zabawkami z kolekcji Barbie, wśród których będą domki, samochody, samoloty czy kampery.

Dla miłośników bohaterów serii Tomek i Przyjaciele

Coś dla siebie znajdą również mali wielbiciele telewizyjnego serialu dla dzieci pt. „Tomek i przyjaciele”, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najmłodszych. Podczas spotkania dzieci wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników. Powstaną pełne zakrętów kolejowe trasy, którymi zabawki będą mknęły ku przygodzie. Wiele radości dostarczy dzieciom również kolorowa strefa balonowych szaleństw, gdzie każdy chętny otrzyma kolorowy upominek.  

Spotkanie z ulubionymi zabawkami odbędzie się w sobotę 22 lipca od godziny 10.00 do godziny 17.00Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ulicy Gliwickiej 3 w Mikołowie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl