Kultowe maszynki z linii Flex teraz w świątecznych zestawach firmy BIC®


Kultowe maszynki z linii Flex teraz w świątecznych zestawach firmy BIC®
2022-11-25
Od połowy listopada w sklepach Rossmann i Biedronka oraz wybranych supermarketach dostępne są zestawy upominkowe przygotowane specjalnie na Boże Narodzenie przez firmę BIC®.

Klienci mogą wybierać spośród 7 różnych pakietów w atrakcyjnych cenach.

 

W każdym kryje się jeden z kultowych modeli maszynek z linii Flex: systemowych (z wymiennymi wkładami) Hybrid 3 i Hybrid 5 oraz jednoczęściowych Flex 3, Flex 4 i Flex 5. Dodatkowo – w zależności od pakietu – znalazły się w nich zapasowe wkłady, żel lub pianka do golenia, a nawet kosmetyczka! Atrakcyjne opakowania czynią je idealnymi prezentami dla bliskiego mężczyzny.

 

Wszystkie maszynki z linii Flex gwarantują łatwe, dokładne i komfortowe golenie każdego dnia. W zależności od modelu, są wyposażone w 3, 4 lub 5 niezależnie ruchomych ostrzy wyprodukowanych z zastosowaniem nanotechnologii. Dzięki temu są 2000 razy cieńsze niż włos i idealnie ostre – skutecznie usuwają nawet najtwardszy zarost. Dodatkowo umieszczono je w ruchomych główkach, które idealnie dopasowują się do kształtów twarzy, zwiększając efektywność golenia. Łatwo je płukać i utrzymać w czystości. Wszystkie modele z linii Flex posiadają także pasek nawilżający z aloesem i wit. A oraz dodatkowy – ochronny, zapobiegający zacięciom i podrażnieniom. Producent zadbał również o wyposażenie maszynek Flex w profilowane rączki gwarantujące dobry chwyt i pełną kontrolę w czasie golenia.  

 

Pianka do golenia BIC© Comfort Sensitive oraz żel BIC Sensitive doskonale zmiękczają  zarost i ułatwiają jego perfekcyjne zgolenie. Zostały stworzone specjalnie do skóry wrażliwej. Zawierają wyjątkową formułę Aloe Vera, dzięki której łagodzą podrażnienia oraz odbudowują bariery ochronne naskórka, ograniczają także negatywne działanie czynników atmosferycznych, jak wiatr, zimno, gwałtowne zmiany temperatury. Dodatkowo mają właściwości silnie nawilżające, skutecznie chronią skórę przed przesuszeniem i rogowaceniem.

Nadesłał:

KMC

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl