Jogurty naturalne OSM Piątnica z intensywnym wsparciem reklamowym


Jogurty naturalne OSM Piątnica z intensywnym wsparciem reklamowym
2022-05-05
Znane i cenione Jogurty naturalne z Piątnicy wspierane będą szerokozasięgową kampanią reklamową. Rozpocznie się ona 5 maja, obejmując: emisje spotów reklamowych w największych stacjach telewizyjnych, działania promocyjne w kanałach digital, VOD, social media oraz w gazetkach promocyjnych.
Nowe spoty oraz cała kampania podkreślają najważniejsze cechy produktu: prosty skład, aksamitną konsystencję oraz naturalnie pyszny smak.

Jogurty naturalne w nowej odsłonie - nowoczesne opakowanie, jeszcze gęstsza konsystencja!

Jogurty naturalne z Piątnicy dostępne są obecnie w nowych opakowaniach z przejrzystą i czytelną grafiką, która wyraźnie komunikuje wyjątkowe cechy produktu oraz wartości wpisane w tożsamość marki - prosty i naturalny skład, lokalne pochodzenie oraz autentyczność. Wraz ze zmianą opakowań Jogurty naturalne z Piątnicy zyskały jeszcze gęstszą, bardziej aksamitną konsystencję. Dodatkowo powiększeniu uległa gramatura Jogurtu naturalnego 170 g, który teraz dostępny w kubeczku o pojemności 180 g.

Jogurt naturalny, TAKI W SAM RAZ  - z Piątnicy, no bo skąd!

Jogurt naturalny z Piątnicy posiada niezmienny od momentu wprowadzenia prosty skład - zawiera jedynie mleko i żywe kultury bakterii jogurtowych. Wyróżnia się on także kremową konsystencją i wyjątkowo delikatnym smakiem. To doskonały produkt dla osób w każdym wieku, dbających o zdrową i dobrze zbilansowaną dietę. Jogurt naturalny dostarcza pełnowartościowego białka, a także wapnia - zawiera aż 140 mg wapnia na 100 g produktu. To pyszna i zdrowa przekąska na każdą porę dnia. Smakuje wyśmienicie bez żadnych dodatków, jedzony bezpośrednio z kubeczka, jak również z granolą,  owocami, płatkami zbożowymi, otrębami czy musli. Idealnie sprawdza się do przygotowania lekkich deserów, sałatek oraz sosów.

 

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl