Fryzjerzy na zakupach w Bonarce


Fryzjerzy na zakupach w Bonarce
2021-08-13
Taki sklep to prawdziwy raj dla zawodowych fryzjerów. W czwartek 12 sierpnia w krakowskiej Bonarce otwarto nowy salonu sieci Toto Hair Company. Można w nim kupić profesjonalne kosmetyki, artykuły barberskie oraz inne, niezbędne we fryzjerstwie.

Ale klientami sklepu są także osoby niezwiązane z fryzjerskim rzemiosłem, chcące zaopatrzyć się w wysokiej klasy produkty do codziennej pielęgnacji włosów czy zarostu. Nowy sklep zlokalizowany jest na poziomie 0, naprzeciwko kas hipermarketu Auchan.

Dobre jakościowo i modne artykuły fryzjerskie oraz barberskie znanych marek, stosowane w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, ale też indywidualnie. To tylko część oferty Toto Hair Company. Uzupełniają ją m.in. kosmetyki do włosów wykorzystywane w koloryzacji włosów, ich kuracjach i odżywianiu oraz pielęgnacji i stylizacji, a także profesjonalne kosmetyki do twarzy, dłoni, paznokci i stóp.

Firma Toto Hair Company została założona w Krakowie w 1993 roku. Aktualnie marka, w ramach swojej strategii rozwoju, stawia na większą obecność w centrach handlowych. Otwarcie salonu w Bonarce jest tego wyrazem.

- To kolejna z krakowskich marek, którą witamy w naszym centrum. W Bonarce bowiem bardzo chętnie współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy z rozmachem rozwijają swoje biznesy - komentuje Katarzyna Kasprzak, Marketing Menedżer Bonarki z ramienia NEPI Rockcastle, właściciela obiektu.

Krakowski rodowód spośród obecnych w Bonarce marek mają m.in.: Good Lood, kawiarnia Nakielny, piekarnia Buczek, Awiteks.

BONARKA I NEPI ROCKCASTLE PLC

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City - jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot".

Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl